galaxy a8

طراحی گلکسی A8 2018 مشخص شد

در هفته‌های گذشته، بیشتر خبرهای منتشر شده در مورد میان رده‌های جدید سری A سامسونگ بود. گلکسی A8 و A8 پلاس میان رده‌های احتمالی کمپانی کره‌ای در سال 2018 خواهند بود. امروز تصاویری از طراحی این گوشی مننتشر شد که مطابق با تصاویری بود که پیش‌تر در شایعات دیده بودیم.

همانطور که مشاهده می‌کنید، گلکسی A8 به جک 3.5 میلی‌متری هدفون، دوربین سلفی دوگانه ، چراغ اعلان، درگاه USB-C، NFC و … مجهز می‌باشد. همچنین صفحه نمایش این گوشی نیز طبق خبرها قبلی نسبت تصویر 18:9 دارد.

بر اساس برخی شایعاتی گلکسی A8 و A8 پلاس تنها میان رده‌های سری A سامسونگ در سال 2018 می‌باشند و خبری از گلکسی A3 ، A5 و A7 2018 نخواهد بود. همچنین در خبرها آمده سامسونگ قصد دارد تا این دو گوشی را پیش از پایان سال 2017 معرفی نماید.

با توجه به طراحی متفاوت و سخت افزار قدرتمند A8 و A8 پلاس ، انتظار می‌رود تا توجه علاقه‌مندان به این دو گوشی جذب شود. البته تغییرات به وجود آمده در گوشی‌های سری A سال 2018 قطعا با افزایش قیمت نیز همراه خواهند بود. اگر سامسونگ قیمت معقولانه‌ای برای این دو گوشی در نظر بگیرد، می‌توان انتظار داشت کاربران استقبال خوبی از A8 و A8 پلاس به عمل آورند.

تانی کال

برگرفته از phonearena

دیجی رو

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *