هدفون بلوتوثی AKG

احتمال عرضه گلکسی S9 به همراه هدفون بلوتوثی AKG

این روزها آی‌فون‌های جدید به مهم‌ترین و پربازدیدترین خبرهای تکنولوژی تبدیل‌ شده‌اند و تب‌وتاب زیادی در بازار این گوشی‌های هوشمند وجود دارد. در میان این هیجان‌ها، نباید از پرچم‌دار بعدی سامسونگ غافل شویم، این پرچم‌دار در حال تبدیل‌شدن به تیتر اول خبرهای فناوری است. خبرهای زیادی در رابطه با پرچم‌دار بعدی سامسونگ وجود دارد، در آخرین خبرهای منتشر شده در وب‌سایت IceUniverse، اطلاعات جدیدی از گلکسی S9 ارائه‌ شده است.

براساس این خبر، احتمال عرضه گلکسی S9 با هدفون بلوتوثی AKG وجود دارد. با توجه به عرضه گلکسی S8 با هدفون سیمی AKG، عرضه پرچم‌دار بعدی با این هدفون دور از انتظار نیست.

احتمال عرضه گلکسی S9 به همراه هدفون بلوتوثی AKG

به‌نظر می‌رسد که سامسونگ قصد دارد تا هدفون بلوتوثی را که قیمتی بالاتر از هدفون سیمی دارد، در داخل جعبه گلکسی S9 قرار دهد. باید دید که سامسونگ هدفون آیکون X را با مشخصات و تنظیمات AKG در جعبه گلکسی S9 قرار می‌دهد یا خیر.

اما در این میان چه بلایی بر سر جک 3.5 میلی‌متری هدفون می‌آید؟ آیا قرار گرفتن هدفون بلوتوثی در جعبه گلکسی S9 به معنی حذف این پورت است؟ این منبع ادعا حذف جک 3.5 میلی‌متری صدا از این محصول را رد می‌کند.

هیچ خبر معتبری در رابطه با مشخصات گلکسی S9 منتشر نشده و در حال حاضر نمی‌توان به بسیاری از خبرهای درز کرده و لو رفته اطمینان کرد. تنها خبری که می‌توان به آن توجه نمود، احتمال عرضه این پرچم‌دار با پردازنده اگزینوس 9810 است.

تانی کال

برگرفته از UBERGIZMO

آی تی رسان

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *