Suicide Squad

The Suicide Squad یک ریبوت کامل است؛ بازگشت «وایولا دیویس» تأیید شد

ابهامات فیلم «جوخه‌ی انتحار» (The Suicide Squad) به کارگردانی «جیمز گان» به آرامی در حال برطرف شدن است و به نظر می‌رسد که باید منتظر بازگشت‌ چهره‌‌های آشنا باشیم. اگرچه پیش‌تر اعلام شده بود که «ادریس آلبا» در فیلم جایگزین «ویل اسمیت» می‌شود اما به نوشته‌ی ورایتی سازندگان او را برای شخصیت مرموز دیگری در نظر دارند. او به «هارلی کوئین» با بازی «مارگو رابی» و براساس برخی گزارش‌های «کاپیتان بومرنگ» با بازی «جی کورتنی» ملحق می‌شود. جمعه شب نیز گزارش شد که «وایولا دیویس» در نقش رهبر گروه به «جوخه‌ی انتحار» بازمی‌گردد.

«رپ» گزارش می‌دهد که دیوی نقش «آماندا والر» را در ریبوت «جوخه‌ی انتحار» گان ایفا می‌کند. در اولین قسمت فیلم به کارگردانی «دیوید آیر»، والر فردی بود که اعضای گروه را گردآوری کرد و به مأموریت فرستاد.

تأثیر نقش والر در داستان ریبوت فیلم هنوز نامشخص است، اما بازگشت او نشان می‌دهد که ارتباطی میان فیلم آیر و گان وجود دارد، هرچند به تازگی «پیتر سفران» تهیه‌کننده‌ی فیلم اعلام کرده است که نسخه‌ی گان یک «ریبوت کامل» خواهد بود و یک دنباله به شمار نمی‌آید.

سفران می‌گوید: «پیش از هرچیز باید بگویم که ما این فیلم را «جوخه‌ی انتحار ۲» نمی‌نامیم، زیرا یک ریبوت کامل است. فیلمنامه‌ی «جیمز گان» انتظارات هواداران را برآورده می‌کند و این خود گویای همه چیز است…» بنابراین این بار شرایط متفاوت است، اما این بدان معنا نیست که شخصیت‌های فیلم اول جایی در این ریبوت ندارند. تمامی بازیگران قسمت قبلی برای لحظات کوتاهی هم که شده می‌توانند بازگردند تا هر دو فیلم را به هم پیوند زنند. تا زمان شروع فیلمبرداری در اواخر سال ۲۰۱۹ اطلاعات بیشتری در اختیار علاقه‌مندان به چندگانه قرار خواهد گرفت. پیش‌بینی می‌شود مرحله‌ی تولید پنج تا شش ماه به طول انجامد.

روز جمعه «دیسکاسینگ فیلم» نیز گزارش داد که «جوئل کینمان» بار دیگر در نقش «ریک فلگ» ظاهر می‌شود. علاوه بر این، در گزارش‌ RotF آمده بود که «جیمز گان» به جای تهدیدهای فراطبیعی، از یک زن ۲۰ تا ۳۰ ساله در نقش یک بیگانه‌ی فضایی استفاده می‌کند.

«جوخه‌ی انتحار» در تاریخ ۶ آگوست سال ۲۰۲۱ اکران می‌شود.

تانی کال

30nama

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *