Xbox One and PlayStation 4 Pro

شرکت Turtle Beach، یک تولید کننده‌ی بزرگ محصولات جانبی برای کنسول‌های خانگی می‌باشد که بیشتر با با هدست‌های رده بالایش برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان شناخته می‌شود. اخیرا، Juergen Stark مدیر عامل Turtle Beach در طی صحبتی تلفنی با سرمایه گذاران اظهار داشت که معتقد است، معرفی ایکس‌باکس وان ایکس و پلی‌استیشن ۴ پرو می‌تواند زمینه‌ای برای ارزان تر شدن مدل‌های پایه هر دو کنسول باشد.

در حالی که این به صراحت در چشم انداز ما تخمین زده نشده است، ما فکر می‌کنیم عرضه‌ی سخت افزار جدید می‌تواند فروش کلی را نیز افزایش دهد، زیرا مختصرا آنان سبب آغاز شدن کاهش قیمت دو مدل معمولی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان می‌شوند. در کل، با فرض فروش بزرگ بازیها در فصل تعطیلات ما نیز فروش قوی را برای کسب و کار هدفون‌هایمان پیش بینی می‌کنیم.

با تمام اینها و بر اساس فرضیه‌ای منطقی، منظور وی بر این بوده است که کاهش قیمت پلی‌استیشن ۴ اسلیم و ایکس‌باکس وان اس باعث افزایش فروش آن‌ها می‌شود و در نتیجه‌ی تعداد کسانی که خواهان وسایل جانبی برای دستگاه‌های خود هستند نیز بیشتر می‌شود و به همین این دلیل است که شرکت‌هایی همانند Turtle Beach نیز برای این رویداد و فروش محصولات خود هیجان زده می‌باشند.

گیمفا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *