Teen Titans GO

پیوستن ویل آرنت و کریستن بل به جمع صداپیشگان انیمیشن !Teen Titans GO

استودیو برادران وارنر اعلام کرده است که ویل آرنت (Will Arnett) – صدا‌پیشه انیمیشن The LEGO Batman Movie – و کریستن بل (Kristen Bell) – صدا‌پیشه انیمیشن Frozen ـ به جمع صداپیشگان انیمیشن !Teen Titans GO پیوستند.

جمعی از صداپیشگان انیمیشن سریالی این مجموعه به جمع صداپیشگان انیمیشن سینمایی آن پرداختند که عبارت‌اند از گرگ سیپس (Greg Cipes) در نقش Beast Boy، اسکات منویل (Scott Menville) در نقش Robin، تارا استرانگ (Tara Strong) در نقش Raven و هایدن والچ (Hynden Walch) در نقش Starfire. در این انیمیشن، صداپیشگان همان نقشی که در مجموعه سریالی آن برعهده داشتند، ایفا خواهند کرد.

این انیمیشن توسط آرن هرواث (Aaron Horvath) و پیتر ریدا میشل (Peter Rida Michail) کارگردانی شده است و فیلم‌نامه این انیمیشن را میچال جنلیک (Michael Jelenic) و هرواث نوشته‌اند. میشل، ویل آرنت (Will Arnett) و پگی رگان (Peggy Regan) تهیه‌کنندگان این انیمشن هستند، سم رجیستر (Sam Register)، هرواث و جلنیک نیز مدیران اجرایی این انیمیشن خواهند بود. به جز آرنت، تمامی اعضای سازنده‌ای که در بالا نام برده شد در ساخت انیمیشن سریالی این مجموعه نیز با یکدیگر همکاری داشتند.

آرنت و بل قبلا هم در عرصه صداپردازی شخصیت‌‌های کارتونی فعالیت داشتند، به طور مثال آرنت در انیمیشن The LEGO Batman Movie که اوایل امسال عرضه شد در نقش بتمن و بل نیز در انیمیشن فوق‌العاده Frozen صداپیشگی کرده است و صدای هر دو آن‌ها در انیمیشن سریالی BoJack Horseman به گوشمان رسیده است.

این انیمیشن قرار است که در تاریخ ۲۷ جولای سال ۲۰۱۸ توسط استودیو برادران وارنر اکران شود.

تانی کال

برگرفته از Comingsoon

سینماگیمفا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

تاریخ اکران بازسازی فیلم Dirty Rotten Scoundrels

تاریخ اکران بازسازی فیلم Dirty Rotten Scoundrels ربل ویلسون، عنوان رسمی و تاریخ اکران بازس…