خانه بازی اخبار احتمال معرفی Splinter Cell بعدی در E3 2017 قوت گرفت

احتمال معرفی Splinter Cell بعدی در E3 2017 قوت گرفت

0

کمپانی یوبی‌سافت به تازگی علامت تجاری (Splinter Cell (SC را تمدید کرده است. هر چند این کار به خودی خود امری طبیعی به شمار می‌رود اما تقارن این کار با کنفرانس یوبی‌سافت در E3 و سالگرد ۱۵ سالگی سری SC، می‌تواند نمایانگر این باشد که بالاخره نوبت به معرفی شماره جدیدی از این عنوان محبوب رسیده است.

Web Justia، لیستی از تمامی علامت‌های تجاری در خود جمع کرده و داده‌های مورد نیاز در زمینه فعالیت آن برند، وضعیت لایسنس و سرویس‌هایی که این برندها عرضه می‌دارند را ارایه می‌دهد. در بین دسته بندی‌های مربوط به SC، می‌توان یک لایسنس جدید مشاهده کرد که متعلق به ناشر آن، یوبی‌سافت است. تاریخ ثبت این لایسنس نیز ۲۷ می ۲۰۱۷ بوده که بسیار نزدیک است.

آخرین شماره از این عنوان مخفی‌کاری سال ۲۰۱۳ عرضه شد و مدتی از عرضه آن نگذشته بود که یوبی‌سافت با گفتن اینکه شماره بعدی SC ممکن است چیزی کاملا متفاوت باشد، اشاراتی به شماره بعدی داشت. بعد از آن این سری به سکوت مطلق خبری فرو رفت تا اینکه سال قبل، شایعاتی مبنی بر بازگشت مایکل آیرونساید، صداپیشه افسانه‌ای سم فیشر به بازی منتشر شد.

زک کوپر، مدیر روابط عمومی استودیوی تورنتو، چند روز پیش در پاسخ به توییتی از جانب بازی‌ستر در خصوص احتمال دیدن چیز تازه‌ای از SC به دلیل نزدیک شدن به سالگرد ۱۵ سالگی سری، پاسخ داد که می‌‌توانید در این خصوص هیجان زده باشید!

کنفرانس یوبی‌سافت در E3، سه شنبه ۲۳ خرداد ماه ساعت ۰۰:۳۰ بامداد برگزار خواهد شد.

بازی سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *