خانه ورزش اخبار ورزش اخوان: اولتیماتوم نه ولی صحبت کردیم این نتایج تکرار نشود!

اخوان: اولتیماتوم نه ولی صحبت کردیم این نتایج تکرار نشود!

0
اخوان: اولتیماتوم نه ولی صحبت کردیم این نتایج تکرار نشود!

به نقل از مهر، مهدی اخوان درباره وضعیت زردپوشان اصفهانی برای بازی با پارس جنوبی جم گفت: شرایط تیم خیلی خوب است و کسی به نتیجه بازی با پدیده مشهد که خوب هم نبود توجهی نمی کند که باعث استرس آنها هم شود. فکر می کنم بتوانیم نتیجه خوبی در دیدار با پارس جنوبی کسب کنیم.

سرپرست سپاهان اصفهان درباره اینکه آیا مدیران باشگاه به خاطر نتایج ضعیف دو دیدار اخیر این تیم به کرانچار اولتیماتوم داده اند؟ تصریح کرد: اولتیماتوم نه! اما با وی صحبت کردند و اعلام شد که نتایج قبلی راضی کننده نیست و باید تیم را از این وضعیت خارج کنند.

وی تصریح کرد: اینطور نیست که اگر نتوانیم از سد پارس جنوبی جم بگذریم کرانچار، برکنار شود. به هر حال در دو بازی قبلی مجبور بودیم به چند تن از جوانان تیم بازی دهیم تا آنها هم بتوانند در طول فصل به کمکمان بیایند. شرایط فنی تیممان خوب است و امیدوار به کسب نتیجه هستیم. امیدوارم هوادارانمان در بازی مهمی که با تیم پر انگیزه پارس جنوبی جم داریم به ورزشگاه بیایند و تیم خود را تشویق کنند تا بتوانیم با حضور پر شور آنها اولین بردمان را در نقش جهان جشن بگیریم.

اخوان در پایان، شایعه هشدار فدراسیون فوتبال مبنی بر احتمال محرومیت دو تیم ایرانی از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و حضور این تیم به همراه ذوب آهن اصفهان در بازی های آسیایی تصریح کرد: به هیچ وجه چنین چیزی صحت ندارد. از طریق فدراسیون تماسی در این باره با ما گرفته نشده است تا بخواهیم اقدامی در این زمینه داشته باشیم.

مهر

  • اخوان: شاید علی کریمی به سپاهان بیاید

    به نقل از ایسنا، مهدی اخوان اظهار کرد: برای حضور پر قدرت و گرفتن سهمیه آسیایی،  بازیکنان ب…
  • اخوان: مشکل ویسی سنگ کلیه نیست

    عبدالله ویسی سرمربی تیم فوتبال سپاهان به دلیل برخی مشکلات، در بیمارستان بستری شده است. مهد…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *