بازی Battlefield 1 بزودی یک محتوای دانلودی جدید با نام They Shall Not Pass دریافت می‌کند و به‌تازگی اولین تصویر از این محتوا توسط سازندگان برای علاقه‌مندان منتشر شده است.

به‌تازگی شرکت الکترونیک آرتز تصویری از بازی Battlefield 1 منتشر کرده است که به نظر می‌رسد مربوط به نیروهای فرانسوی هستند که قرار است بزودی در بازی حضور داشته باشند. این تصویر جدید در حساب توییتر سری Battlefield برای اولین بار به نمایش درآمده بود و زیر آن به زبان فرنسوی نوشته شد ” Soyez prêts “، ترجمه این جمله به معنای ” آماده باشید ” می‌باشد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید به نظر می‌رسد درگیری شدیدی میان سربازان در جریان است و پرچم‌های کشور فرانسه بر روی دیوارها آویزان شده است.

در وبسایت بازی Battlefield 1 در رابطه با این موضوع اعلام شده است که محتوای دانلودی جدید حداقل شامل دو ارتش جدید ( ارتش کشور فرانسه و روسیه ) می‌شود. شرکت سازنده بازی اخیرا اعلام کرده بود در بسته گسترش دهنده They Shall Not Pass ارتش کشور فرانسه به بازی اضافه خواهد شد.

کسانی که سیزن پس ۵۰ دلاری بازی را خریداری کرده بودند می‌توانند محتوای دانلودی They Shall Not Pass و محتواهای دیگر بازی را به راحتی دریافت کنند که به شما این اجازه را می‌دهد دو هفته زودتر از سایر بازیکنان به تجربه محتویات جدید بازی بپردازید.

اولین محتوای دانلودی بازی Battlefield 1 اخیرا با نام Giant’s Shadow برای دارندگان سیزن پس بازی بصورت رایگان منتشر شده بود، لازم به ذکر است که نقشه رایگانی در تاریخ ۲۰ ماه دسامبر برای عموم دارندگان بازی Battlefield 1 در دسترسی قرار خواهد گرفت.

منبع گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *