شزکت مایکروسافت به‌تازگی یک بسته گسترش دهنده جدید برای بازی Age of Empires II HD معرفی کرده است و بنابر اعلام این شرکت این بسته قرار است در تاریخ ۱۹ ماه دسامبر برای این بازی منتشر شود.

بسته گسترش دهنده جدید بازی با نام The Rise of the Rajas شناخته خواهد شد و هم‌اکنون با توجه به توضیحات شرکت مایکروسافت در مرحله پیش خرید قرار دارد.

بسته گسترش دهنده The Rise of the Rajas شامل ۴ تمدن جدید، یک نقشه جدید و موارد دیگر می‌شود. به همراه این بسته گسترش دهنده شاهد تغییراتی در عملکرد اجرایی بازی نیز خواهیم بود، تیم سازنده در ماه‌های گذشته به بررسی و آزمایش کیفیت بازی پرداخته‌اند و بزودی شاهد بهبود و راتقا بازی Age of Empires II HD در این زمینه خواهیم بود. بخش چندنفره بازی قرار است عملکرد بهتری از خود نشان دهد، بزودی گزینه‌ای با نام restore در این بخش قرار داده خواهد شد تا اگر اتصال به اینترنت شما به هر دلیلی قطع شد با اتصال محدد به شبکه بتوانید بازی خود را بازیابی کنید و زحمات شما هدر نرود.

به‌تازگی در شبکه استیم بازی پستی قرار داده شده که به معرفی ۴ تمدن جدید بازی Age of Empires II HD پرداخته است، شما در قسمت زیر این توضیحات را می‌توانید مشاهده کنید:

Burmese

  • این تمدن بزرگ‌ترین سپاه جنگی منطقه جنوب شرقی آسیا را گرد‌هم آورده بود، سپاه آنها با استفاده از فیل‌های تنومند و جنگی قادر بودند هر نوع سازه دفاعی را بلافاصله از بین ببرند و مواضع دفاعی دشمن را بی‌اثر جلوه دهند. نیروی ویژه تمدن Burmese با نام Arambai شناخته می‌شوند، افراد سواره نظام که از راه دور به دشمن حملات مرگباری می‌کنند و نقطه ضعف این نیرو عدم دقت بالای آن‌ها برای نشانه رفتن هدف خود می‌باشد.

Khmer

  • این تمدن همیشه به ساخت بزرگ‌ترین بناهای مذهبی و دینی مشهور بوده است و همواره مجهز بودن به سلاح‌های جنگی ویرانگر و بادوام به عنوان یکی از نمادهای آن‌ها به شمار می‌رفت. نیروی ویژه این تمدن با نام Ballista Elephant شناخته می‌شوند، ابزار مخصوص جنگی که با ارتقای آن می‌توانید بصورت همزمان دو تیر را به سمت دشمنان رها کنید.

Malay

  • با استفاده از قدرت دریایی این تمدن بندر نشین، منطقه جنوب شرقی آسیا را به تسخیر خود دربیاورید، اسکله‌های خود را تبدیل به لنگرگاه‌های بزرگ کنید تا بتوانید با رها کردن تیر از این بناها از قلمرو خود در برابر دشمنان به خوبی دفاع کنید. نیروی ویژه این تمدن با نام Karambit Warrior شناخته می‌شود، ارتش پیاده نظام بسیار ارزانی که در مدت زمان بسیار کوتاه قادر خواهند بود به دشمنان حملات مهلکی وارد کنند.

Vietnamese

  • با استفاده از ابزار جنگی و ارتش تیرانداز خود استقلال این تمدن را دوباره بدست بیاورید و مردم خود را به دوران باشکوه برگردانید. نیروی ویژه این تمدن با نام Rattan Archer شناخته می‌شود، سربازان تیراندازی که دارای زره‌های بسیار محکم و ویژه‌ای هستند، به همین خاطر دشمنان برای از بین بردن این نیرو‌ها نیاز به حملات مهلک تری دارند.

در این بسته گسترش دهنده ۴ محتوای داستانی که بصورت کامل صداگذاری شده‌اند به بازی اضافه خواهند شد، نام این بخش‌های داستانی Gajah Mada ،Suryavarman ،Bayinnaung و Loi می‌باشد. پنج نقشه جدید بازی شامل محیط‌هایی مانند سواحل و جنگل‌های انبوه می‌باشند.

بطور کلی در بسته گسترش دهنده The Rise of the Rajas موارد زیر به بازی اضافه می‎شود:

  • پیشرفت در هوش مصنوعی بازی
  • ۵ نقشه دلخواه جدید
  • ۵ نقشه مخصوص جدید
  • ۵ نقشه برگرفته از جهان واقعی
  • ۱۳ ناحیه جدید
  • اضافه شدن حالت بییننده

بازی Age of Empires II HD در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و در همان سال بسته گسترش دهنده‌ای با نام The Forgotten برای بازی عرضه شد، در سال ۲۰۱۵ بسته گسترش دهنده دیگری نیز با نام The African Kingdoms در دسترسی بازیبازان قرار گرفت. نسخه اصلی بازی Age of Empires در سال ۱۹۹۹ معرفی و عرضه شده بود.

منبع گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *