سازندگان بازی Call of Duty: Infinite Warfare سخت در تلاشند تا با حمایت همه جانبه از عنوان خود، مشکلات موجود در بازی را به حداقل برسانند. جدیدترین بروزرسانی این عنوان نیز به برطرف سازی مشکلات بسیار زیادی در بازی پرداخته است.

عنوان Call of Duty: Infinite Warfare از زمان انتشار با بازخوردهای نسبتا خوبی از سوی طرفداران و بازیبازان مواجه شده است با این حال سازندگان بازی در این مدت روی مشکلات موجود در بازی کار کرده‌اند تا در نهایت بتوانند در قالب بروزرسانی‌های مختلف این بازی شوتر را بهتر و کامل‌تر جلوه دهند، ماه گذشته بروزرسانی بزرگی برای عنوان Call of Duty: Infinite Warfare توسط سازندگان منتشر شده بود که با استفاده از آن مشکلات بسیار زیادی که توسط بازیکنان و سازندگان مشخص شده بود به‌طور کلی برطرف شد.

در این هفته نیز یک بروزرسانی بزرگ دیگر برای Call of Duty: Infinite Warfare منتشر شد که با استفاده از آن مشکلاتی مانند بلاک شدن انفجار در مبارزات برطرف شد همچنین بعضی از سلاح‌ها به منظور رسیدن به تعادل در بازی دچار تغییراتی شدند. شما در این قسمت می‌توانید جزییات کامل این بروزرسانی را مشاهده کنید. سازندگان به بهبود بخش‌های مختلف بازی نیز پرداخته‌اند از جمله این بخش‌ها می‌توان به حالت زامبی اشاره کرد.

بروزرسانی جدید بازی شامل تمامی پلتفرم‌های مقصد Infinite Warfare شده است زیرا بعضی از مشکلات موجود در بازی فقط در نسخه رایانه‌های شخصی و یا کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ مشاهده می‌شوند.

منبع : گیم فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *