خانه ورزش اخبار ورزش بعد از ۲۵ بازی و ۱۴ حضور متوالی در ترکیب اصلی؛ آمار محرمی بالاتر از همه پرسیپولیسی ها

بعد از ۲۵ بازی و ۱۴ حضور متوالی در ترکیب اصلی؛ آمار محرمی بالاتر از همه پرسیپولیسی ها

0
بعد از ۲۵ بازی و ۱۴ حضور متوالی در ترکیب اصلی؛ آمار محرمی بالاتر از همه پرسیپولیسی ها

صادق محرمی بازیکن جوان پرسپولیس که از نیم فصل دوم لیگ شانزدهم یکی از بازیکنان ثابت تیمش بود، بعد از ۲۵ بازی در ترکیب پرسپولیس حضور نداشت و بازی نکرد. در فصل گذشته، محرمی اولین بازی خود را در هفته هفتم برابر سپاهان انجام داد که در این بازی در دقایق پایانی به جای عالیشاه وارد میدان شد.

محرمی بعد از این بازی چند بار به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمد و در چند بازی هم اصلاً بازی نکرد. اما در هفته اول از نیم فصل دوم، محرمی در دقیقه ۵۶ به جای سروش رفیعی به زمین رفت و از این دیدار روند حضور بلند مدت و متوالی او در بازی های پرسپولیس آغاز شد. در بازی بعد، محرمی اولین حضور خود در ترکیب ثابت پرسپولیس را تجربه کرد و به طور کامل برابر فولاد خوزستان در میدان بود؛ دیداری که با برتری سه بر صفر قهرمان فصل قبل به پایان رسید. حضور صادق محرمی در ترکیب پرسپولیس ادامه یافت و البته در یکی دو بازی هم به عنوان بازیکن تعویضی به بازی گرفته شد اما دیگر در همه بازیها برای پرسپولیس بازی کرد.

در لیگ قهرمانان آسیا صادق محرمی در تمام بازی های تیمش در ترکیب اصلی از ابتدا به میدان رفت و به طور کامل بازی کرد. محرمی در شش بازی مرحله گروهی و دو بازی رفت و برگشت برابر لخویای قطر در مرحله یک هشتم از مدافعان ثابت تیم برانکو بود و بازی های خوبی را هم به نمایش گذاشت. نکته دیگر در مورد آمار بازی های محرمی اینکه هرگاه او در ترکیب ثابت تیمش بازی کرد، به طور کامل در میدان حضور داشت و هیچگاه تعویض نشد.

سریال حضور متوالی محرمی در ترکیب اصلی پرسپولیس از هفته ۲۶ لیگ برتر شانزدهم و بازی با سپاهان کلید خورد. پنج هفته پایانی لیگ برتر شانزدهم برابر پیکان، ماشین سازی تبریز، پدیده مشهد، ذوب آهن و سیاه جامگان، صادق محرمی به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب تیمش بازی کرد؛ در این بین سرخپوشان سه بازی دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان را انجام دادند که محرمی هم در این سه بازی و هم در دو بازی مرحله یک هشتم به طور ثابت برای تیم برانکو به میدان رفت. در دیدار سوپرجام ایران و همچنین سه هفته ابتدایی لیگ برتر هفدهم، محرمی مثل چند ماه گذشته یکی از یازده بازیکنی بود که از ابتدا به میدان می رفت.

و سرانجام پس از ۲۵ بازی، و ۱۴ حضور متوالی در ترکیب اولیه پرسپولیس، در بازی روز چهارشنبه برابر سیاه جامگان روی نیمکت نشست و تا پایان بازی هم نیمکت نشین ماند. گرچه در بازی روز گذشته، این روند حضور در بازی هی پرسپولیس و ترکیب اصلی خاتمه یافت، اما صادق محرمی ۲۱ ساله توانست رکورد خوبی را از خود به جای بگذارد؛ آماری که بهتر و بالاتر از هر بازیکن دیگری در تیم پرسپولیس بود.

برنامه نود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *