خانه ورزش اخبار ورزش بونوچی: باید بهترین بازی تاریخ یوونتوس را در کاردیف به نمایش بگذاریم

بونوچی: باید بهترین بازی تاریخ یوونتوس را در کاردیف به نمایش بگذاریم

0

لئوناردو بونوچی پس از صعود یوونتوس به فینال ضمن ابراز خوشحالی از این اتفاق عنوان کرد یوونتوس به تیمی بالغ تبدیل شده که از توانایی هایش آگاه است.

بونوچی پس از بازی به Mediaset Premium گفت:

نتیجه بزرگی گرفتیم. یک باشگاه بزرگ باید برای هر سه جام بجنگد. ما در دو سال اخیر پیشرفت زیادی کردیم و حالا فکر می کنم حضور یووه در فینال یک شگفتی نیست.

گلی که خوردیم واقعا کلافه کننده بود. نباید چنین گلی دریافت کنیم. برای ۱۰ دقیقه بازی در کنترل موناکو بود و مشخص بود که دیر یا زود به گل می رسند. باید پیشرفت کنیم و از این بازی درس بگیریم. در لیگ قهرمانان حتی برای یک ثانیه هم نباید حواس تان پرت شود.

مهمترین چیز صعود به فینال بود. ما به توانایی خودمان برای فتح جام اطمینان داریم. ما تیم بالغی هستیم که از توانایی هایش آگاه است. در فینال برلین هافبک فوق العاده ای داریم اما مطمئنا الان افت نکردیم. همه سیستم جدید تیم را دوست داریم و در فینال کاردیف باید بهترین بازی تاریخ یووه را ارائه دهیم.

در سیستم جدید احساس اروپایی بیشتری می کنیم چون وظایف همه بازیکنان هنگامی که توپ را در اختیار ندارد زیاد است. این باعث شد بیشتر از قبل متحد شویم. در خط دفاع مستحکم هستیم و تقریبا همیشه می توانیم گل بزنیم.

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *