خانه ورزش اخبار ورزش تاثیر بازگشت انصاری به پست تخصصی

تاثیر بازگشت انصاری به پست تخصصی

0
انصاری

تاثیر بازگشت انصاری به پست تخصصی

از زمان حضور محمد انصاری و وحید امیری در جناح چپ، پرسپولیس روی همکاری این دو بازیکن به گل‌های زیادی رسیده است.

در بازی مقابل صنعت نفت آبادان گل اول پرسپولیسی‌ها روی پاس وحید امیری بدست آمد. یک دقیقه قبل از آن هم محمد انصاری از همان جناح، علیپور را صاحب توپ کرده بود که موقعیت فوق‌العاده مهاجم پرسپولیس با برخورد به تیر دروازه از دست رفت.

در بازی مقابل سپیدرود، محسن مسلمان از روی ضربه ایستگاهی که با انجام خطای بازیکن حریف در جناح چپ بدست آمده بود زمینه‌ساز تک گل سه امتیازی تیمش شد.

هر چهار گل مقابل ذوب‌آهن حاصل همکاری بازیکنان در جناح چپ بود. گل اول پاس وحید امیری، گل دوم کرنر مسلمان از چپ، گل سوم پاس علیپور از چپ و گل چهارم باز هم وحید امیری، نمایش کامل اقتدار جناح چپی‌ها بود.

بازی با سایپا، ربیع‌خواه از سمت چپ توپ را به محوطه جریمه فرستاده بود و این امیری بود که ربیع‌خواه را صاحب توپ کرده بود.

در بازی سیاه‌جامگان هم تک گل پرسپولیس از سانتر امیری بدست آمد.

بررسی گل‌های پرسپولیس در  بازی‌هایی که انصاری دفاع چپ بوده، نشان می‌دهد که ۷۵درصد گل‌های پرسپولیس از جناح چپ ساخته شده است و عملکرد بازیکنان این جناح فوق‌العاده بوده است. انصاری نه تنها با بازگشت به پست تخصصی‌اش به واسطه یک سال حضور در دفاع میانی افت نکرده است که بازی‌هایی به مراتب بهتر از قبل را به نمایش می‌گذارد. وحید امیری مانند تمام این چند سال در بهترین فرم و شرایطش به سر می‌برد و هماهنگی این دو بازیکن موقعیت‌های زیادی را برای مهاجمان پرسپولیس فراهم می‌کند.

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *