خانه بازی اخبار تریلر بازی Boundless برای PlayStation Experience 2016 منتشر شد

تریلر بازی Boundless برای PlayStation Experience 2016 منتشر شد

0

استودیوی Wonderstruck بازی Boundless را طی نشست رسانه‌ای سونی در PGW سال گذشته معرفی کرد و از آن زمان تاکنون سازندگان آن در سکوت به سر می‌بردند اما در حال حاضر تریلر جدید بازی پیش از نمایش آن در رویداد PlayStation Experience 2016 منتشر شد.

این تریلر که تقریبا ۳ دقیقه زمان دارد، چیزهای زیادی مانند گزینه‌های متنوع، موجودات منحصر به‌فرد، ساخت و ساز، مبارزات و عناصر بخش چندنفره را به نمایش می‌گذارد.

بازی از قابلیت کراس پلتفرم بین رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ پشتیبانی خواهد کرد که تمام بازی‌بازان می‌توانند در جهانی آنلاین به تجربه بازی بپردازند. سال گذشته، سازنده این عنوان در پستی در وبلاگ پلی‌استیشن، جهان Boundless را “نهایت بزرگی” توصیف کرد؛ جایی که بازی‌بازان می‌توانند “هر چه که آرزویش را دارند خلق کنند و با دنیا به اشتراک بگذارند.”

کارهای دیگری که می‌توان در این بازی انجام داد، می‌توان به شکار و فروش وسایل، ارائه خدمات به شهروندان دیگر، ایجاد کسب و کار برای دریافت سود در بازی، خلق ابزار جنگی مانند توپ خانه، ساخت دروازه‌هایی برای ارتباط با دنیاهای دیگر و گزینه‌ای برای تبدیل شدن به یک مشاور املاک واقعی اشاره کرد.

Boundless در سال ۲۰۱۷ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود و در حال حاضر به‌صورت Early Access برروی استیم در دسترس قرار دارد.

منبع : گیم فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *