Knack

امروز، شرکت سرگرمی های تعاملی ژاپن، تصاویر جدیدی را از عنوان Knack II منتشر کرد. نسخه اول این بازی که یکی از عناوین زمان انتشار کنسول پلی‌استیشن ۴ به حساب می‌آمد، نتوانست آن طور که باید و شاید خود را به عنوان یک فرانچایز خوب و قابل قبول معرفی نماید اما به نظر می‌رسد سونی و Japan Studio قصد دارند تا شماره دوم را بهتر ساخته و خاطرات نه چندان خوب نسخه اول را از یاد بازی‌بازان و طرفداران ببرند.

همان طور که گفته شد، شعبه ژاپن شرکت سرگرمی های تعاملی سونی، امروز تصاویر جدیدی را از بازی Knack II منتشر کرده است. در تصاویر منتشر شده در همان ابتدا، صفحه ارتقای شخصیت بازی را مشاهده می‌کنیم؛ جایی که بازی‌باز می‌تواند با جمع کردن انرژی باستانی که از شکست دادن  دشمنان به دست می‌آید، شخصیت خود را ارتقا داده و در شاخه‌های مهارت و توانایی Knack پیشروی کند.

دو تا از تکنیک های بازی که آن‌ها را در تصاویر منتشر شده مشاهده می‌کنیم، ضربه Somersault و Run Through هستند (توجه داشته باشید که این اصطلاحات، ترجمه شده از زبان ژاپنی هستند و ممکن است در محلی سازی نسخه‌های غربی، اسامی متفاوتی را ببینیم). ضربه اول باعث می‌شود شما به دشمن حمله کرده و آن ها را به هوا پرتاب کنید؛ پس از این کار، موقعیت اجرای یک چند ضرب ایجاد می‌شود.  تکنیک دوم باعث می‌شود تا Knack از کنار دشمنان با سرعت حرکت کند که معمولا این حرکت به بلاک شدن او می‌انجامد.

زمانی که دو بازی‌باز با یکدیگر بازی می‌کنند، تکنیک‌های همکاری در دسترس خواهد بود؛ تکنیک هایی که در حالت تک نفره نمی‌توان آن ها را اجرا کرد. Relic Splash به یک بازی‌باز اجازه می‌دهد تا با تکه‌های رلیک انفجاری حمله کند و این در حالی است که بازی‌باز دیگر از هوا حمله خواهد کرد. حمله دوم زمانی انجام می‌شود که به همکار خود چندین بار مشت بزنید؛ این کار باعث می‌شود تا ترکش‌ها به سمت دشمنان پرتاب شود و یک حمله با فاصله صورت پذیرد. Drop Kick نیز زمانی فعال خواهد شد که یک مشت قوی را به همکار خود بزنید و با این کار او را به عنوان یک گلوله بزرگ به سمت دشمنان بفرستید (باید به شکل Knack بزرگ جثه باشید).

Knack همچنین می‌تواند با محیط اطراف خود سازگار شود و همین سازگار شدن، باعث به وجود آمدن حملات مخصوصی می‌شود. در مرحله غار یخی، او می‌تواند انرژی سرما را جذب کرده و به Ice Knack تبدیل شود. اولین قدرت مخصوصی که از طریق سرما آزاد می‌شود، نفس یخی نام دارد که به بازی‌باز اجازه می‌دهد علاوه بر فریز کردن دشمنان، تله ها را نیز از کار بیندازد. قدرت Ice Slash به Knack اجازه می‌دهد که ضربه ای با رنج خوب به دشمنان وارد کند.

در مرحله معدن قدیمی، Knack می‌تواند به Iron Knack تبدیل شود و حملات مخصوصی را که منحصر به فرد همان مرحله است، اجرا نماید. Iron Whip یک حمله با فاصله قدرتمند است که دمیج خوبی را به صورت مداوم در جلوی Knack می‌گیرد. Iron line حمله ای است که به شما اجازه می‌دهد با استفاده از آهن، خطوطی را روی زمین ایجاد کنید این کار به شما اجازه می‌دهد تا الکتریسیته را به سوییچ های ریموتی منتقل کنید.

چندی پیش در ایونت AniCom & Games هنگ کنگ که توسط شرکت سونی برگزار شده بود، نمایش خوبی را از Knack II شاهد بودیم و در ۲۲ دقیقه، نکات خوبی را از گیم‌پلی بازی برداشت کردیم. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی Knack II را در زیر مشاهده نمایید. عنوان Knack II در تاریخ های ۵ و ۶ ماه سپتامبر سال جاری به ترتیب برای مناطق آمریکای شمالی و اروپا، به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

            

گیمفا

  • Knack 2

    نقد و بررسی بازی Knack 2

    نقد و بررسی بازی Knack 2 در سال های قبل و نسل های چهارم و پنجم اکثر بازی ها تمرکز خاصی بر …
  • Knack

    باکس‌آرت نسخه ژاپنی عنوان Knack 2 منتشر شد

    شرکت سونی مجموعه‌ای از تصاویر شخصیت‌ها، باکس‌آرت نسخه ژاپنی و همچنین تم پلی‌استیشن ۴ عنوان…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *