امروز، Focus Home Interactive ناشر و Deck13 (پیش از این با بازی Lords of the Fallen شناخته می‌شدند)، استودیوی سازنده عنوان The Surge، تریلر گیم‌پلی جدیدی از این عنوان نقش‌‌ آفرینی منتشر کردند. پس از مدت زمان زیادی که از معرفی بازی می‌گذرد، هم‌اکنون می‌توانیم نگاهی دقیق به گیم‌پلی بازی بیندازیم.

در این تریلر چهار دقیقه‌ای از عنوان The Surge جنبه‌های مختلفی از گیم‌پلی بازی را مشاهده می‌کنیم که شامل visceral، مبارزات سنگین، سیستم برش اجزا و البته چند دشمن بی رحم و قدرتمند می‌شوند. به علاوه این‌ها، شاهد سیستم شخصی سازی و اسلحه‌های متفاوت و مختلف بازی هستیم. به نظر می‌رسد که بازی The Surge یک نقش آفرینی گسترده و پرداخته شده باشد. به دو از کار قبلی استودیوی Deck 13، با توجه به نمایش‌هایی که از بازی می‌بینیم، می‌توان به The Surge خوشبین بود و انتظار یک نقش‌ آفرینی خوش ساخت و خوب را داشت.

شاید سازندگان و البته ناشر بازی بتوانند با تبلیغات منظم تر و بهتر بازی، این عنوان را بیش از پیش به بازی‌بازان و دوست داران سبک اکشن نقش آفرینی معرفی کنند. عنوان The Surge در تاریخ نا مشخصی در سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع : گیم فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *