عنوان جدید شرکت یوبیسافت، بازی For Honor پس از انتشار دارای نقشه‌ها و حالت‌های متنوعی می‌شود، به دنبال این خبر به‌تازگی مشخص شده است که تمامی این نقشه‌ها و محتواهای دانلودی مربوط به این بازی بصورت کاملا رایگان در اختیار دارندگان For Honor قرار خواهد گرفت.

کارگردان بازی For Honor، دیمین کیکن در رابطه با این موضوع عنوان کرده است که ما قصد نداریم میان بازیکنان خود دودستگی ایجاد کنیم. به گفته او:

نقشه‌ها و حالت‌های مختلفی که ما پس از عرضه بازی For Honor منتشر خواهیم کرد بصورت کاملا رایگان در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. ما همچنین محتواهای رایگان دیگری برای طرفداران خود در نظر داریم. ما یک تیم بزرگ هستیم که بصورت کامل از عنوان خود پس از انتشار حمایت می‌کنیم.

در بازی آیتم‌ها و شرایط متنوعی وجود دارد و بازیکنان اگر مایل باشند می‌توانند با هزینه شخصی بدون صرف وقت به این موارد دسترسی پیدا کنند. برای خرید آیتم‌های مختلف نیاز به اضافه کردن پول رایج بازی که با نام Steel شناخته می‌شود، دارید البته هنوز بطور واضح مشخص نشده است که در بخش store بازی چه مواردی قرار داده خواهد شد اما به نظر می‌رسد قهرمان‌های جدید برای خریداری در این بخش قرار داده شوند. شرکت یوبیسافت پیش از این در رابطه با بازی Rainbow Six Siege نیز از همین سیستم استفاده کرده بود.

بازی For Honor قرار است در ماه فوریه سال آینده منتشر شود و نسخه آزمایشی بازی نیز در ماه ژانویه در دسترسی قرار خواهد گرفت. شرکت یوبیسافت اخیرا اعلام کرده است که شما برای تجربه این بازی در تمامی بخش‌ها نیاز به اتصال همیشگی به شبکه اینترنت دارید.

بازی For Honor متشکل از سه کلاس وایکینگ، شوالیه و سامورایی می‌باشد و حالت‌های چندنفره متنوعی در بازی گنجانده خواهد شد و بازیکنان در هریک از این حالت‌ها با انتخاب کلاس خود در قالب یک تیم به نبرد با حریفان می‌پردازند.

عنوان For Honor برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

منبع گیم فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *