خانه ورزش اخبار ورزش خبر ویژه/ مدیرعامل نفت تهران استعفا کرد؛ نفت تهران در وضعیت قرمز!

خبر ویژه/ مدیرعامل نفت تهران استعفا کرد؛ نفت تهران در وضعیت قرمز!

0

مدیرعامل نفت تهران استعفایش را به مالک باشگاه تقدیم کرد.

به گزارش سایت نود، لحظاتی پیش خبر رسید حسین شهریاری مدیرعامل باشگاه نفت تهران استعفایش را به تقی گلرخسار مالک باشگاه نفت تهران تقدیم کرده است.

گلرخسار که در حال حاضر در ایتالیا به سر می برد، کلیه کارهایش را به پسرش نادرگلرخسار واگذار کرده است. تقی گلرخسار سال گذشته در لیست خریداران پرسپولیس هم قرار داشت.

شهریاری که در چند وقت گذشته زیر فشارهای شدیدی برای مهیا کردن زمین چمن برای تمرین و همچنین البسه مورد نیاز تیم قرار داشت با بحرانهای دیگری هم دست و پنجه نرم می کرد. نفت تهران که امسال به شرکت بهنام پیشرو واگذار شده با بدهی سال گذشته بازیکنان و مربیان فصل گذشته و حتی این فصل نفت تهران، بدهی به آژانس های هواپیمایی و دیگر بدهی ها مواجه است و حسین شهریاری اعلام کرده که با این وضعیت دیگر نمی تواند در باشگاه نفت تهران ادامه دهد.

بازیکنان و مربیان فصل گذشته نفت تهران اعم از علیرضا منصوریان و دستیارانش و همچنین بازیکنانی چون بیرانوند، سید جلال حسینی و کمال کامیابی نیا و وحید امیری مبالغ سنگینی از باشگاه نفت تهران طلب دارند که هنوز به آنها پرداخت نشده است.

ظاهرا نفت تهران پس از عقد قرارداد با تیموریان و شهباززاده هم هیچ پولی به آنها پرداخت نکرده و حتی زمین تمرین این تیم هم فعلا مشخص نیست.

باید دید عکس العمل باشگاه نفت تهران و مربیان و بازیکنان این تیم که فینالیست جام حذفی باشگاههای کشور هم هستند، نسبت به این اتفاق ها چه خواهد بود.

از دلایل اصلی استعفای شهریاری، پرداخت نشدن مطالبات سال قبل و امسال باشگاه توسط مالک جدید باشگاه نفت تهران است.

تقی گلرخسار در واکنش به این اتفاق ها اعلام کرده باید باشگاه به صورت رسمی و قانونی به نام او شود تا نسبت به پرداخت مطالبات و هزینه های باشگاه اقدام کند.

برنامه نود

برچسب‌ها
insta-tanikal

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *