چندی پیش، طی انتشار یک خبر جدید، اعلام شد که ساخت نسخه بعدی سری بازی محبوب IGI تایید شده است، اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب قابل مشاهده است.

بدون شک کمتر کسی است که حداقل برای یک بار هم عنوان فوق العاده و قدیمی IGI را تجربه نکرده باشد، عنوانی که در سال ۲۰۰۰ با نام Project IGI: I’m Going In منتشر شد و توانست در زمان خود طرفداران و هوادارن زیادی برای خود دست‌‌و‌پا کند. البته بعد از آن، نسخه دوم این عنوان هم با نام IGI 2: Covert Strike منتشر شد که تا حدودی توانست به اندازه نسخه اول نظر همگان را به خود جلب کند.

حال بعد از گذشت مدت زمان زیادی، چندی پیش اعلام شد که نسخه جدیدی از این سری بازی در حال ساخت است که خبر این تاییدیه را سایت نروژی پرس فایر ( Pressfire) نشر داده است. همان طور که معملوم است جزئیات و اطلاعات این خبر به زبان نروژی بوده که سایت پی‌سی‌گیمر (PCGAMER) آن را با استفاده از به زبان انگلیسی برگردانده و اطلاعات نهایی را منتشر کرده است (بخشی از این خبر با زبان نروژی نا مفهوم بوده است).

طبق گفته پی سی گیمر، نام سومین نسخه از این سری بازی، IGI – We’re Going In بوده و توسط استودیو بازیسازی آرت‌پلنت (Artplant) ساخته خواهد شد. مدیرعامل این استودیو یعنی آقای جک‌ولف (Jack K. Wulff)، خود به طور رسمی ساخت نسخه بعدی را اعلام کرده است:

هم اکنون انتشار اطلاعات بیشتر از این بازی برای ما مقدور نیست، اما نام این نسخه از بازی IGI – We’re Going In خواهد بود و بازیکنان در حین انجام ماموریت‌های مراحل بازی، از آزادی عمل زیادی برخوردار خواهند بود.

همچنین در انتها یکی خبرنگاران از استودیو آرت پلنت در مورد حضور شخصیت اصلی این بازی در نسخه بعدی سوال پرسید، آنان اعلام کردند به احتمال زیاد در نسخه بعدی، دیوید جونز (David Jones) در بازی نقش‌آفرینی خواهد کرد.

عکسی که به عنوان تصویر اصلی، برای این مطلب قرار داده شده، به طور رسمی از سوی سازندگان انتشار یافته است.

گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *