خانه ورزش اخبار ورزش 24 ساعت تا ماموریت بعدی شفر

24 ساعت تا ماموریت بعدی شفر

0

24 ساعت تا ماموریت بعدی شفر

استقلال از زمانی که شفر آمده متحول شده، ولی این تحول تاثیری در نتایج خارج از خانه این تیم نداشت. تیم شفر علاوه بر اینکه نمایش قابل قبول‌تری از منصوریان ارائه می‌کند در کسب نتیجه هم موفق بوده و استقلال قعرنشینی که منصوریان تحویل داده را تا رده ششم بالا آورده است. تیمی که منصوریان در اختیار داشت، هفته به هفته بدترین خط حمله لیگ را به نام خودش ثبت می‌کرد. ولی استقلال با شفر انقدری گل زد که این رکورد منفی از کنار نام این تیم برداشته شود. اما معضل گل‌نزدن و نتایج استقلال در بازی‌های خارج از خانه همچنان به قوت خودش باقی است. تیم شفر هنوز نتوانسته در بازی‌هایی که میزبان نیست، طعم برد را تجربه کند. استقلال در مهمانی‌هایش با شفر حتی گل هم نزده است.

اولین مهمانی شفر در استقلال، در ورزشگاه آزادی برگزار شد. مسابقه‌ای که پرسپولیس میزبان دربی دور رفت بود و روی کاغذ، استقلال مهمان نامیده می‌شد. در آن بازی استقلال مسابقه را یک بر صفر شکست خورد. مهمانی بعدی شفر، سفر به مشهد بود. مسابقه‌ای که استقلال با وجود نمایشی خوب و مسابقه‌ای پر از موقعیت گل، موفق به باز کردن دروازه حریف نشد. آخرین مهمانی نیم‌فصل نخست استقلال هم در همین تهران برگزار شد و تیم شفر به مصاف پیکان رفت. مسابقه‌ای که باز هم خبری از گل نبود تا تیم شفر در هر سه مهمانی این فصل‌اش، در گل نزدن ناکام باشد. شفر در دیدارهایی که میزبان نبود فقط دو امتیاز کسب کرد؛ بدون اینکه حتی گل بزند.

ولی فردا فرصت مناسبی است که شفر این معضل را حل کند. استقلال مهمان استقلال خوزستانی است که یکی از بدترین نتایج را در زمین خودش می‌گیرد. در این فصل به جز سیاه‌جامگان هیچ تیمی در میزبانی‌هایش کمتر از استقلال‌خوزستان امتیاز کسب نکرده است. تیم ویسی از هشت مسابقه‌ای که میزبان بود تعداد باخت‌هایش بیشتر از برد و مساوی است. این تیم بیشتر از اینکه گل بزند، در زمین خودی گل خورده است. استقلال خوزستان به طور میانگین در هر میزبانی‌اش یک گل می‌خورد، در صورتی که فقط شش گل در اهواز زده است. اتفاقی که استقلال تهران را امیدوار می‌کند که طلسم نبردن در مهمانی‌هایش با شفر بشکند. استقلال با شفر یکی از بدترین مهمان‌های لیگ است و استقلال‌خوزستان هم یکی از بدترین میزبان‌های لیگ. در دیدار فردا یکی از این دو تیم، از لقب بدترین فاصله خواهند گرفت.

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *