خانه ورزش اخبار ورزش شفر: فرمانده بودیم، گل‌مان آفساید نبود و خوشحال نیستیم

شفر: فرمانده بودیم، گل‌مان آفساید نبود و خوشحال نیستیم

0
شفر

شفر: فرمانده بودیم، گل‌مان آفساید نبود و خوشحال نیستیم

وینفرد شفر، سرمربی استقلال پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل سیاه‌جامگان، گفت: بازی خوبی انجام دادیم و بازی را در اختیار خودمان گرفته بودیم. موقعیت‌های خوبی زیادی داشتیم. یک گل هم زدیم که داور آفساید گرفت که فکر می‌کنم آفساید نبود، اما به هر حال شاید داور اشتباه کرده است.

سرمربی استقلال درباره ضعف خط حمله استقلال عنوان کرد: فرصت‌های خوبی داشتیم و اگر در نیمه اول گل ما را پذیرفته بودند شاید می‌توانستیم به موقعیت‌های بهتر و گل‌های دیگری هم برسیم. در نیمه دوم هم موقعیت‌های گل ما خوب بود.

شفر همچنین در نشست خبری گفت: از سبک بازی خودمان خوشحالم اما در رابطه با ضربات آخر ناراحتم. شانس‌های گلزنی زیادی داشتیم. ۲۰ موقعیت گلزنی داشتیم که پنج موقعیت صد درصد گل بود. یک گل هم زدیم که داور آن را آفساید اعلام کرد. روی روزبه چشمی هم خطایی رخ داد که حتی نگران این شدم که او جام جهانی را از دست بدهد. کنار خط هم خطای شدیدی روی مهدی قائدی صورت گرفت، در حالی که فکر می‌کنم در فوتبال مهم‌ترین مسئله حفظ سلامت بازیکنان است.

سرمربی استقلال با اشاره به بازی برتر تیمش مقابل سیاه‌جامگان خاطرنشان کرد: در طول بازی ما فرمانده بازی بودیم، اما نتوانستیم به گل برسیم.

شفر با بیان اینکه نمی‌خواهد در خصوص مسائل داوری صحبت کند دوباره به موقعیت‌هایی که توسط بازیکنان تیمش از دست رفت اشاره کرد و گفت: در نیمه اول سجاد شهباززاده موقعیت خوبی را از دست داد که اگر ضربه‌اش را چیپ می‌زد، می‌توانستیم به گل برسیم. در ادامه هم موقعیت‌هایی داشتیم که از دست دادیم و در نیمه دوم هم صحنه مشابهی برای جابر انصاری به وجود آمد که آن هم از دست رفت. چیزی که ما احتیاج داریم این است که در زدن ضربات آخر قوی‌تر و محکم‌تر باشیم و باید روی این مسئله کار کنیم.

وی ادامه داد: برای ما مهم است که بازیکن با صد درصد وجودش بازی کند و باید در تمرینات هم به همین شکل باشد. زدن یا نزدن گل برای ما مهم نیست و این موضوع اهمیت دارد که بازیکن با تمام وجودش بازی کند. از بازی قبل که نفت را ۲ بر صفر شکست دادیم خیلی خیلی بهتر بودیم. بازی را به کنترل خودمان در آوردیم و فکر می‌کنم دروازه‌بان ما در ۹۰ دقیقه فقط یک خروج داشت و از خودش واکنش نشان داد. بازیکنان ما از نتیجه اصلاً خوشحال نیستند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به این سؤال که آیا او هم مانند علیرضا منصوریان اعتقاد دارد که مهدی قائدی بازیکن ۹۰ دقیقه‌ای نیست، گفت: باید ببینیم.

تانی کال

برنامه نود

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *