خانه ورزش اخبار ورزش منصوریان: فردا بازی سختی مقابل العین داریم/پنالتی دقیقه ۹۰ برای ما هدیه الهی بود

منصوریان: فردا بازی سختی مقابل العین داریم/پنالتی دقیقه ۹۰ برای ما هدیه الهی بود

0

علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار با العین امارات اظهار داشت: در ابتدا جا دارد ماه رمضان را به تمام مسلمانان جهان و امارات تبریک بگویم. ما فردا بازی بسیار سخت و محکمی خواهیم داشت و ۵۰ درصد راه را رفته‌ایم و ۵۰ درصد بازی در اینجا مقابل العین خواهد بود. من با نفت مقابل این تیم به میدان رفته ام و آن زمان با یک بازی منسجم، موفق شدیم بازی را ببریم. داوری بازی باید خیلی دقت و تمرکز بالایی داشته باشد چون در بازی فردا خیلی اثر گذار خواهد بود.

وی افزود: داوری در این مرحله از رقابت‌ها می توانند اثر گذار باشند. امیدوارم داوران با تمرکز و توجه کافی سوت بزنند.

منصوریان افزود: به هرحال یک انسان بازی را سوت می‌زند و ممکن است داور که انسان است اشتباه بکند. مسئله ویدیو چک هم که اخیرا درحال انجام است. همانطور که گفتم داور به عنوان یک انسان احتمال اشتباه دارد. من اعتقاد دارم که فرشید اسماعیلی نباید در بازی قبل اخراج می‌شد. بازیکن حریف با یک هوش بالا باعث اخراج بازیکن من شد و داور در آن صحنه اشتباه کرد. در جریان بازی هم چندین صحنه رخ داد. من در این سال ها نگاه می‌کنم و می بینم که بخشی از روند نتایج روی اشتباه غیرعمد داور رخ می دهد. هر دو تیم می جنگیم و اگر داوری روی نتیجه اثر بگذارد، یکی از دو تیم یعنی ما و العین لطمه می‌خوریم. من فکر می کنم شاید تا چند سال آینده با ورود تکنولوژی به فوتبال، این اشتباهات مثل بسکتبال و والیبال به کمترین حد ممکن برسد و یا اصلا از بین برود ولی تا زمانی که یک انسان داور بازی است، ممکن است اشتباه غیر عمد رخ دهد. این خیلی مهم است که داور به لحاظ روحی روانی و فیزیکی آمادگی لازم را داشته باشد. ما همیشه به داوری احترام می‌گذاریم. هرچقدر داوری فردا با دقت تر باشد، به هردو تیم کمک خواهد کرد.

منصوریان درباره پنالتی که در دیدار رفت و در دقیقه ۹۰ به سود استقلال گرفته شد، گفت: من فکر می کنم که پنالتی دقیقه ۹۰ با توجه به اشتباه بازیکن العین یک هدیه الهی بود. جریان بازی مساوی بود ولی ما با امیدواری به گلزنی کار می‌کردیم. العین با وجود برادران عبدالرحمان خیلی خطرناک بود. ما در دقیقه ۹۰ توانستیم سه امتیاز را بگیریم. همین پنالتی دقیقه ۹۰ می‌تواند این امیدواری را به ما بدهد که در طول ۹۰ دقیقه به ساختار دفاعی العین آسیب بزنیم.

وی افزود: ما در استادیوم آزادی تجربه بازی برابر ۱۰۰ هزار نفر را داشتیم و می دانیم که العین فردا تماشاگران زیادی خواهد داشت. می دانیم که بخش اعظمی از هواداران فوتبال امارات، حمایت کنندگان العین در بازی روز دوشنبه خواهند بود اما ما جوانان خود را از فیلترهای زیادی رد کردیم. بازی با السد و یاران ژاوی، دربی‌های سنتی تهران و غیره از جمله این فیلترها است و ما مشکلی بابت حضور هواداران العین در ورزشگاه نداریم.

منصوریان خاطرنشان کرد: بازیکنی که در کنار من نشسته(مهدی رحمتی) نزدیک به ۱۰ سال دروازه بان تیم ملی بوده و ۸۰ بازی ملی دارد. قسمت اطمینان کادرفنی ما از دروازه شروع می‌شود. رحمتی فردا یکی از بهترین بازی های خود را انجام می‌دهد. از هواداران می خواهم ۱۰ درصد مربوط به ما را پر کنند. العین و الاهلی امارات تبدیل به قطب های فوتبال آسیا شدند و این موضوع را فارغ از هر نتیجه ای می گویم.

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *