خانه ورزش اخبار ورزش مورینیو: ۱۵ سال دیگر فرصت دارم، هنوز در منچستریونایتد کسی نیستم!

مورینیو: ۱۵ سال دیگر فرصت دارم، هنوز در منچستریونایتد کسی نیستم!

0

ژوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد که موفق شد چهارشنبه شب لیگ اروپا را با یونایتد فتح کند، بیست و پنجمین جام خود را دوران هفده ساله مربیگری اش کسب کرد. قصد دارد هنوز تا حدود ۱۵ سال دیگر همچنان مربیگری کند. او در مصاحبه با بی تی اسپورت از برنامه هایش در آینده و جایگاهش در یونایتد صحبت کرده است:

واقعاً از نظر پیش رفتن دوران حرفه ایم، خوش شانس هستم. من در دربی های اسپانیا، ایتالیا، پرتغال و انگلیس حضور داشته ام. همین طور در فینال های حذفی این کشورها، برای جام ها جنگیده ام. تجربه هیجان انگیزی داشته ام. حتی اگر همین فردا هم دوران حرفه ایم را به پایان برسانم، خوشحال خواهم بود. اما مشکل اینجاست که من تازه در نیمه راه قرار دارم، هنوز ۱۵ سال دیگر پیش رو دارم.

در باشگاهی مثل منچستریونایتد، من هنوز هیچ کاری نکرده ام. دستاوردهایم در یونایتد هیچ است، چرا که این باشگاه اسطوره های زیادی دارد، و دو اسطوره آن خاص هستند – سر مت بازبی و سرآلکس فرگوسن – و من در مقابل عناوین و قهرمانی های آن ها هیچ هستم و هنوز کاری نکرده ام. این احساس را دارم که جایگاه من در کنار بازبی و فرگوسن نیست.

البته گاهی اوقات وقتی می ایستم و به گذشته نگاه می کنم، چیزهایی را می بینم که کمتر کسی توانسته انجام دهد. وقتی اندرلخت را شکست دادیم و به نیمه نهایی یک رقابت اروپایی دیگر رسیدم، با رکورد ۱۰ حضور در نیمه نهایی فرگوسن و تراپاتونی برابری کردم. آن ها کارشان در مربیگری به پایان رسیده ولی من هنوز فرصت دارم. پس چیزهایی هم وجود دارند که به آن افتخار کنم.

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *