بازی Brutal Legend یک عنوان اکشن ادونچر با المان های سبک استراتژی همزمان است که توسط استودیوی Double Fine Productions ساخته و توسط Electronic Arts در اکتبر 2009 برای PlayStation 3 و Xbox 360 به انتشار رسید. Brutal Legend در ابتدا قرار بود تا توسط کمپانی Vivendi توزیع شود؛ ولی بعد از تلفیق این کمپانی با اکتیویژن، اکتیویژن از نشر بازی امتناع کرد. بعدا Electronic Arts وظیفه نشر بازی را بر عهده گرفت که باعث شد اکتیویژن و دابل فاین بر علیه دیگر به دادگاه شکایت کنند که خوشبختانه این اختلافات در نهایت در خارج از دادگاه حل شد. بعدها، دابل فاین عرضه یک پورت از بازی روی پلتفرم Steam را تایید کرد و در نهایت این بازی در فوریه 2013 بر روی PC نیز عرضه شد. بازی در مورد Eddie Riggs (که از روی Jack Black مدلسازی شده بوده و خود او نیز وظیفه صداگذاری را بر عهده داشت) بود که بر اثر اتفاقی، به دنیایی فانتزی و پر از ویژگی های موسیقی های متال وارد می شد و انسانها را در مبارزه با موجودات مافوق الطبیعه رهبری می کرد. موسیقی متن این بازی توسط آقای Peter McConnell ساخته شده است.

نگاهی به سرگذشت آقای Peter McConnell: آقای پیتر مک کانل در سال 1960 در شهر پیتسبورگ واقع در ایالت پنسیلوانیا به دنیا آمد. او به عنوان یک دانشجوی دوره لیسانس، در سال 1980 دانشکده هاروارد به یادگیری رشته موسیقی زیر نظر افرادی مثل Timothy Vincent Clarke و Curt Cacioppo و Ivan Tcherepnin پرداخت و همچنین در این دوره بود که با مایکل لند “Michael Land”، که در آینده وظیفه ساخت موسیقی های استودیوی لوکاس آرتز را بر عهده می گرفت، آشنا شد. هنگامی که Land کار خودش را در واحد موسیقی لوکاس آرتز آغاز کرد، به شخصی نیاز داشت که بتواند برای پروژه دومش یعنی Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge آهنگسازی کند و اینجا بود که مک کانل به تیم موسیقی این بازی اضافه شد. او و Land همچنین بعدها با کمک یکدیگر سیستم موسیقی مخصوص لوکاس آرتز با نام iMUSE را پایه گذاری کردند. در طول مدت کار در لوکاس آرتز، او به ساخت موسیقی های سری های مختلفی مثل Monkey Island، ایندیانا جونز و Star Wars پرداخت و همچنین همکاری نزدیکی با تیم شفر “Tim Schafer” در ساخت موسیقی بازی های Grim Fandango و Full Throttle داشت که باعث شد بعد ها دوباره با او و این بار برای استودیوی Double Fun Productions به ساخت موسیقی بپردازد. مک کانل در سال 2000 از لوکاس آرتز جدا شد ولی با آنها در ساخت موسیقی های Escape From Monkey Island و نسخه ویژه The Secret of Monkey Island همکاری کرد. از آن موقع تا حالا، او وظیفه ساخت موسیقی عناوینی مثل Psychonauts، سری Sly Cooper، نسخه ارتقا یافته Grim Fandango و همچنین Brutal Legend و Costume Quest را بر عهده داشته و هم اکنون مشغول کار بر روی عنوان Psychonauts 2 است که در سال 2018 عرضه خواهد شد.

درباره آلبوم موسیقی: این آلبوم شامل 20 موسیقی ساندترک رسمی بازی با کیفیت 320 کیلوبیت بر ثانیه و فرمت MP3 است. (حجم کلی: 1000 مگابایت)

Brutal Legend

آهنگساز: Peter McConnell

دانلود موسیقی متن

دانلود با لینک کمکی از مدیافایر

پسورد فایل: P@rd1sGame

دانلود تعدادی از موسیقی های منتخب

The Chosen Roadie

11O’Clock is a Direction

Spirit of Bladehenge

Blades of Serenity

پردیس گیم

  • Brutal Legend

    نقد و بررسی بازی Brutal Legend

    چند سال پیش بود که تیم شیفر افسانه‌ای تصمیم گرفت یک بازی ویدئویی بر اساس دنیای بزرگ موسیقی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *