خانه ورزش اخبار ورزش خط و نشان بشار برای ترکیب اصلی؛ هت‌تریک ناقص

خط و نشان بشار برای ترکیب اصلی؛ هت‌تریک ناقص

0
پرسپولیس

خط و نشان بشار برای ترکیب اصلی؛ هت‌تریک ناقص

بشار رسن در بازی با بادران یک پنالتی گرفت، یک پاس گل داد و پاس گل دیگرش هم به اشتباه از سوی داور مردود اعلام شد. آماری فوق‌العاده که کار برانکو را برای انتخاب بازیکن در بازی‌های پیش‌رو سخت‌تر هم می‌کند. بشار در این مدت مصدوم بود و خیلی نمی‌توانست ذهن برانکو را درگیر خودش کند. هر چند که رسن در همین مدت کوتاهی که برای پرسپولیس بازی کرده، به قدری خوب و تاثیرگذار بوده که برانکو هر از گاهی در مصاحبه‌هایش به تمجید از او بپردازد. به خصوص این که بشار در آسیا هم دست برانکو را گرفته بود و با تاثیر روی گل، نقش پررنگی در روزهای خوب آسیایی پرسپولیس داشت. بشار در دربی ۸۵ هم بازی کرد و با نمایش خوبی که داشت، رضایت هواداران روی سکو را هم به دست آورده بود. اما بعد از آن، بازیکن عراقی مصدوم شد و با شروع بازی‌های ملی و مصدومیت‌های پیاپی، فرصت حضور در مسابقات پرسپولیس را پیدا نکرده بود.

تا این که بالاخره برای این بازی جام حذفی مقابل تیم لیگ یکی، برانکو تصمیم به تهاجمی‌تر شدن تیم گرفت و یکی از دو هافبک دفاعی‌اش را روی نیمکت قرار داد. با این تغییر تاکتیک برانکو، نوبت به بازی کردن بشار رسن رسید. بشار دوباره به ترکیب اصلی برگشت و حسابی گل کاشت.

رسن تاثیرگذارترین بازیکن زمین روی گل اول بود. بشار بعد از اینکه صاحب توپ شد، با خطای مدافع بادران متوقف نشد تا این که با فریب داور، در نهایت یک پنالتی به سود تیم‌اش گرفت. سپس گل دوم روی سانتر همین بازیکن از نقطه کرنر و ضربه سر شجاع خلیل‌زاده به ثمر رسید. در نهایت بشار رسن یک پاس گل دیگر هم داد که با تصمیم عجیب داور، مردود اعلام شد. اتفاقی که می‌تواند باعث نگرانی بازیکنان فیکس پرسپولیس شود. آن‌ها حالا یک رقیب جدی دارند.

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *