خانه ورزش اخبار ورزش نقطه ضعف حریف پرسپولیس در آزادی

نقطه ضعف حریف پرسپولیس در آزادی

0

نقطه ضعف حریف پرسپولیس در آزادی

فصل پیش بازی با تیم‌های عربستانی در مرحله گروهی، یک چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان، باعث شد پرسپولیسی‌ها زیاد فرصت میزبانی در ورزشگاه آزادی را بدست نیاورند. یکی از معدود میزبانی‌های خانگی آن‌ها مقابل لخویا هم پشت درهای بسته انجام شد. بر خلاف فصل پیش، پرسپولیس این فصل با هیچ تیم عربستانی هم‌گروه نیست و از همان هفته اول لیگ قهرمانان، می‌تواند در آزادی و مقابل نسف قرشی به میدان برود.

جالب اینجاست که حریف پرسپولیس و نایب قهرمان فصل پیش لیگ ازبکستان، عملکردی عالی در بازی‌های خانگی و کارنامه‌ای ضعیف در بازی‌های خارج از خانه داشته است. موضوعی که می‌تواند پرسپولیسی‌ها را به شروع لیگ قهرمانان با یک برد دلچسب امیدوار کند. نسف قرشی فصل پیش از ۱۵ بازی خانگی، ۱۴ تا را برد و بهترین تیم کشورش بود. در عوض، بازی‌های خارج از خانه برای آن‌ها اصلا خوب پیش نرفت و بیشتر از بردهای‌شان در خانه حریف، شکست خوردند.

نسف قرشی در ۱۵ بازی خارج از خانه، فقط ۲۰ امتیاز گرفت و در ازای ۶ پیروزی، ۷ مسابقه را شکست خورد. در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هم آن‌ها سال قبل بازی اول را در خانه بردند و بازی دوم در خانه حریف، باختند و حذف شدند. با این کارنامه، بازی با نسف قرشی خوبی برای شروع این فصل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود. برای تکرار نتایج موفق سال قبل، این بار در حضور تماشاگرانی که می‌توانند بردهای تیم‌شان را از نزدیک، تماشا کنند.

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *