خانه ورزش اخبار ورزش نقل‌وانتقالات نیم‌فصل

نقل‌وانتقالات نیم‌فصل

0
نقل‌وانتقالات

نقل‌وانتقالات نیم‌فصل

فرصت نقل‌وانتقالات نیم‌فصل شب قبل به پایان رسید و حالا به جز بازیکنان آزاد، تیم‌ها سهمیه خرید بازیکن دیگری را ندارند. اتفاقی که کار را برای مدیران باشگاه‌ها سخت‌ کرده است. همین حالا مدیران استقلال تحت فشار قرار دارند. استقلال بعد از استقلال‌خوزستان و ذوب‌آهن بیشترین خروجی را در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل داشت. با این تفاوت که سه خروجی ذوب‌آهن به خاطر رفتن به خدمت سربازی و حضور در تراکتورسازی اجازه ادامه همکاری با ذوب‌آهن را پیدا نکردند. در آن سو استقلال خرید جدیدی هم نداشت. تمام لیست ورودی استقلال به محسن کریمی و بهنام برزای خلاصه می‌شود که آخرین تیم‌شان همین استقلال بود و هر کدام به یک بهانه در لیست نیم‌فصل اول استقلال حضور نداشتند. ولی لیست خروجی تیم پر بود از ستاره‌های محبوب سکوها که از استقلال جدا شدند. از مجتبی جباری و فسخ قرارداد پر سر و صدا تا سجاد شهباززاده شماره ده استقلال. یا حسن بیت‌سعید که در فولاد احیا شده و صد در صد گل‌های نیم‌فصل دوم فولاد روی تاثیر این بازیکن بوده. در حالی که تیم بحران‌زده‌ای مثل نفت تهران در حفظ ستاره‌هایش بیشتر از استقلال موفق بود و حتی عیسی آل‌کثیر را هم راضی به ادامه همکاری کرد. برخلاف انتظارها فقط یک بازیکن از نفت تهران جدا شد.

دیگر ترانسفرهای مهم این نیم‌فصل به حضور مهدی طارمی در الغرافه برمی‌گردد. پرسپولیس که از نقل‌وانتقالات نیم‌فصل محروم بود، به جز اینکه هیچ ورودی نداشت، آقای گل دو فصل اخیرش را به بهانه مبلغ بالای رضایت‌نامه از دست داد. حالا در ادامه مشخص می‌شود که حضور طارمی بیشتر به نفع پرسپولیس بود یا پولی که از بابت رفتن‌اش نصیب پرسپولیس شد.

ذوب‌آهن بختیار را از پیکان خرید و اکبر ایمانی را از چنگ پدیده در آورد، ولی سه بازیکن اصلی‌اش سرباز شدند و به تراکتور رفتند. محمد عباس‌زاده سایپا را به مقصد نساجی لیگ یکی ترک کرد. سپاهان در خط دروازه جابجایی داشت و اولیویرا را از لیست خارج کرد تا دروازه‌بان تیم ملی سوریه به لیست اضافه شود. بازگشت سوشا به لیگ برتر و حضور در آبادان هم از دیگر جذابیت‌های این نیم‌فصل است.

همه جابجایی‌های نیم‌فصل

تانی کال

برنامه نود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *