با توجه به صحبت‌های نینتندو، نباید منتظر عرضه‌ی یک بسته الحاقی برای Super Mario Run باشیم.

شاید شما هم شنیده باشید که Super Mario Run با توجه به قیمتی که دارد، محتوای کمی در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این موضوع، برای خیلی از افرادی که این بازی را از روز انتشار انجام دادند تبدیل به یک مشکل شده و معتقدند ده دلار برای بازی‌ای که تنها بیست و چهار مرحله کوتاه دارد، پول زیادی است. پیرو این موضوع، تصور می‌شد که بازی در ادامه مراحل جدیدی دریافت خواهد کرد، اما با توجه به خبر اخیر به‌نظر می‌رسد که ماجرا این‌گونه نیست.

یکی از سخنگوهای نینتندو در گفت‌وگویی با وال استریت ژورنال، اذعان داشت که این بازی پس از انتشار خود محتوایی دریافت نمی‌کند و این بدین معناست که نباید منتظر یک به‌روزرسانی یا یک بسته‌ی الحاقی برای سوپر ماریو ران باشیم. این قضیه با توجه به این‌که سهام نینتندو از زمان عرضه‌ی سوپر ماریو ران به دلیل این‌که بعضی از سرمایه‌گذاران نینتندو سهام خود را برداشتند کاهش پیدا کرده، تصمیم قابل توجهی است.

همچنین مؤسسه آماری سوپردیتا که قبلاً اعلام کرده بود انتظار دارد این بازی در ماه اول عرضه خود چیزی در حدود ۶۰ میلیون دلار فروش داشته باشد، انتظارات خود را کاهش داده و افزود این بازی در بهترین حالت حدود ۱۲ تا ۱۵ میلیون دلار فروش می‌کند. این مؤسسه در صحبت‌های خود آورد:

با توجه به آمار و ارقام اولیه و بازخورد مشتری‌ها، سوپر ماریو ران از آن‌چه قبلاً پیش‌بینی کرده بودیم مبلغ پایین‌تری دریافت کرده و در ماه اول بین دوازده تا پانزده میلیون دلار می‌فروشد؛ دلیل [این کاهش انتظار از فروش بازی] به‌خاطر اتصال دائمی بازی به اینترنت و همین‌طور کنترل سخت و سنگین آن برای یک تلفن همراه بوده است. در نهایت، ما انتظار داریم که نینتندو برای حفظ شتاب فروش سوپر ماریو ران، پس از تعطیلات این بازی را با تخفیف ارایه دهد.

علی‌رغم اخبار بالا، این بازی در مجموع توانسته بازخوردهای خوبی دریافت کند و در هفته اول انتشار خود بیش از ۳۷ میلیون بار دانلود شود که همین عامل، به‌راحتی سوپر ماریو ران را تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین و موفق‌ترین بازی‌های گوشی‌های همراه کرده است.

منبع : zoomg

برچسب‌ها
insta-tanikal

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *