خانه ورزش اخبار ورزش هدایتی: بابرانکو دیدار کردم/ تیم پرقدرتی را روانه مسابقات آسیایی خواهیم کرد!

هدایتی: بابرانکو دیدار کردم/ تیم پرقدرتی را روانه مسابقات آسیایی خواهیم کرد!

0
هدایتی

هدایتی: بابرانکو دیدار کردم/ تیم پرقدرتی را روانه مسابقات آسیایی خواهیم کرد!

در روزهایی که مسئولان باشگاه پرسپولیس براى تمدید قرارداد با برانکو سرمربى این تیم مذاکراتى را آغاز کرده اند ظهر امروز این مربى کروات دیدارى با حسین هدایتى داشت.

حسین هدایتی در خصوص دیدار امروزش با برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من دوستى و رفاقت دیرینه اى با آقاى برانکو دارم و به همین دلیل او را امروز براى صرف ناهار دعوت کردم که خوشبختانه دیدار گرم و صمیمى هم با یکدیگر انجام دادیم. صحبت هایی هم درباره آینده پرسپولیس انجام دادیم و آقاى برانکو از مذاکراتش براى تمدید قرارداد با باشگاه توضیحاتى داد. من هم به عنوان یک هوادار از او خواستم با قدرت مذاکراتش را با باشگاه ادامه دهد و من هم مثل همیشه به عنوان یک هوادار هر کمکى که از دستم بر بیاد براى تیم بزرگ پرسپولیس انجام خواهم داد. بعد از این جلسه هم آقاى گرشاسبى را در جریان این ملاقات قرار دادم و اعلام کردم با افتخار در کنار تیم محبوبم خواهم بود.

وی ادامه داد: آقای برانکو تمایل دارد که در پرسپولیس بماند چرا که هم ارتباط قلبی خوبی با هواداران دارد و هم اینکه از زندگی در ایران راضی است. من حرف‌های او را شنیدم و متوجه شدم که برانکو دغدغه‌هایی برای پرسپولیس دارد. به او قول دادم که شرایطی را فراهم خواهم کرد تا او بتواند بدون دغدغه در پرسپولیس فعالیت کند.

هدایتی تصریح کرد: با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و سرپرست باشگاه پرسپولیس کار تمدید قرارداد برانکو را انجام خواهیم داد و تیمی پرقدرت برای قهرمانی در آسیا آماده خواهیم کرد. هدف همه ما سربلندی پرسپولیس است و امیدوارم به این مهم دست پیدا کنیم.

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *