خانه ورزش اخبار ورزش هنریک مخیتاریان به آرسنال پیوست

هنریک مخیتاریان به آرسنال پیوست

0
هنریک مخیتاریان

هنریک مخیتاریان به آرسنال پیوست

بالاخره بعد از کش و قوس های فراوان، انتقال هنریک مخیتاریان به آرسنال نهایی شد. در ازای انتقال مخیتاریان به آرسنال، سانچز که تنها شش ماه از قراردادش باقی مانده بود، راهی منچستریونایتد شد. رسانه های انگلیس اعتقاد دارند این انتقال یک معاوضه کامل است و مبلغی بین دو باشگاه رد و بدل نخواهد شد. آرسنال قیمت سانچز را ۳۵ میلیون پوند برآورد کرده بود و یونایتد نیز برای فروش مخیتاریان همین مبلغ را درخواست کرده است، بنابراین معاوضه کامل صورت گرفته است.

مخیتاریان که قراردادی بلندمدت با آرسنال امضا کرده است در مورد حضورش در تیم ونگر چنین گفته است:

خوشحالم که انتقال نهایی شد و اینجا هستم. این رویایی است که برایم به حقیقت پیوست، بازی کردن برای آرسنال همیشه برایم یک رویا بود. برای تاریخ سازی در این تیم، همه کار خواهم کرد.

ونگر درباره حضور مخیتاریان چنین گفت:

هنریک بازیکن بسیار کاملی است، او موقعیت خلق می کند، در دفاع خوب است و بازیکنی متعهد است. باید بگویم او بازیکنی است که کیفیت های بسیار زیادی دارد.

مورینیو هم با تقدیر از تلاش های مخیتاریان، از عملکرد وی بابت یک سال و نیم حضورش در منچستریونایتد به خصوص در مسیر قهرمانی در لیگ اروپا، تقدیر کرد.

آرسنال در عین حال از تلاش های سانچز در سه سال و نیم حضور این بازیکن قدردانی کرد. سانچز در ۱۶۶ بازی برای آرسنال، ۸۰ گل زد. او همراه آرسنال دو بار قهرمان جام حذفی شد.

تانی کال

برنامه نود

برچسب‌ها
insta-tanikal

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *