خانه ورزش اخبار ورزش هیگواین: رونالدو برزیلی بهترین بازیکن تاریخ است؛ یوونتوس می تواند قهرمان اروپا شود

هیگواین: رونالدو برزیلی بهترین بازیکن تاریخ است؛ یوونتوس می تواند قهرمان اروپا شود

0

ستاره آرژانتینی یوونتوس از رونالدو برزیلی به عنوان بهترین بازیکن تاریخ نام برده است.

به گزارش وبسایت نود، گونزالو هیگواین که در تابستان گذشته با ۹۰ میلیون یوروی در انقالی جنجالی از ناپولی به یوونتوس پیوست در جدیدترین مصاحبه خود تاکید کرده پیوستن به بیانکونری تصمیم درستی بوده است.

هیگواین در مصاحبه مفصل با نشریه La Stampa ایتالیا در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است.

بازی با پورتو

من دو بار با ناپولی در مقابل پورتو در لیگ اروپا بازی کردم و هر بار موفق شدیم صعود کنیم. با رئال مادرید هم با آن ها بازی کردم اما نتیجه را به یاد ندارم. یوونتوس توانایی فتح لیگ قهرمانان را دارد اما باید آرامش خود را حفظ کنیم.

کاسیاس

ما گاهی اوقات با هم صحبت می کنیم. ما رابطه خوبی با هم داریم و در مورد رویارویی در لیگ قهرمانان با هم شوخی کردیم. گلزنی به بهترین دروازه بانان همیشه لذت بخش است.

پیشرفت

بازی در کنار قویترین بازیکنان به شما کمک می کند. هر کسی که باشید باز هم همیشه می توانید چیزهای جدیدی یاد بگیرید. تنها کافی است به بوفون و یا آلوز که همه جام ها را فتح کردند نگاه کنید. اشتیاق و انگیزه باعث پیشرفت شما می شود.

انتقال به یوونتوس

می دانم که تصمیم درستی گرفتم. فشاری احساس نمی کنم. در ۲۹ سالگی به آرامش ذهنی دست یافتم.

رائول

از او چیزهای زیادی یاد گرفتم. از کاسانو، نیستلروی و رونالدو هم چیزهای زیادی یاد گرفتم.

الگو

رونالدوی برزیلی الگوی من است. او در همه چیز بهترین بود. او تنها بازیکنی است که با تماشای ویدیوهای بازی اش سعی کردم حرکاتش را تقلید کنم اما این کار بسیار سختی است.

تلاش و یا استعداد؟

اگر شما مسی، مارادونا، رونالدو و یا افراد دیگری که اسم شان را به خاطر ندارم هستید نیازی نیست حتی انگشت تان را تکان دهید. اما تلاش و کوشش در هر چیزی ضروری است. با تلاش توانستم کارهایی که در کودکی رویایش را داشتم انجام دهم.

خانواده

مادرم همیشه می گفت بهتر است مردم در مورد من صحبت کنند و اینکه حرف خوب و یا بدی می زنند مهم نیست. می گفت زمانی که کسی راجع به من حرف نزند باید نگران شوم. از مادرم که وکیل بود توانستم قدرت ذهنی، بداندیشی و راهی برای اذیت کردن مدافعان که یک راز است را به ارث بردم.

انگیزه

بازی در ورزشگاه یوونتوس شگفت انگیز است. قبل از ورود به زمین عکس بازیکنانی چون پلاتینی، باجو، زیدان و دل پیرو را می بینید و با خودتان فکر می کنید چگونه می توانید تمام تلاش تان را برای این پیراهن نکنید.

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *