DESTINY 2

کریستوفر برت (Christopher Barrett)، یکی از کارگردانان Destiny 2، در توئیتر به برخی از تغییراتی اشاره کرده است که تیم بانجی قصد اعمال و ارائه‌ی آن‌ها در سال آینده‌ی میلادی را دارد.

اول از همه، بانجی قصد دارد زره‌های فصلی جدیدی را به همراه ظاهر جدیدی از Ghosts ،Sparrows ،Ships و Shaders ارائه دهد که همزمان با رویدادهای Iron Banner و Faction Rally خواهد بود.

کیفیت سلاح‌هایی که بازیکنان از طریق Raids به دست می‌آورند نیز قرار است دچار افزایش شود و از این رو، دیگر بازیکنان نباید نگران ضعیف‌بودن این دست سلاح‌ها نسبت به آیتم‌های کنونی خود باشند. کریستوفر برت گفته است که “سخت‌ترین فعالیت‌ها باید بیشترین پاداش را داشته باشند”.

علاوه بر این‌ها برت به افزایش نگرانی‌ها و شکایات بازیکنان درباره‌ی Eververse اشاره داشته و گفته که بانجی تلاش می‌کند مشکلات بازیکنان با جعبه‌های لوت را حل کند. در نهایت، وی این نکته را متذکر شده که اهداف بلند مدت و کوتاه مدتی برای پاسخ‌گویی به مشکلات و انتقادات درمورد Vault بازی Destiny 2 دارند؛ جایی که بازیکنان می‌توانند زره‌ها و سلاح‌هایشان را در آن دخیره کنند.

Destiny 2 هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمیِ پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد و طبق گفته‌ی ناشرش یعنی اکتیویژن، به همراه Call of Duty: WWII جزو پرفروش‌ترین عناوین آمریکا در سال جاری است.

گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *