خانه ورزش اخبار ورزش کاوه رضایی: هیچ‌کس در ایران انتظار پیشرفت سریع من را نداشت

کاوه رضایی: هیچ‌کس در ایران انتظار پیشرفت سریع من را نداشت

0
کاوه رضایی

کاوه رضایی: هیچ‌کس در ایران انتظار پیشرفت سریع من را نداشت

کاوه رضایی گفت: هیچ‌کس در کشورم انتظار نداشت این‌قدر سریع با فوتبال بلژیک و تیم شارلوا هماهنگ شوم. امروز نتایج قابل مشاهده است و این در همه جا پیچیده شده است. جایی که پیش از خروج به شدت تحت‌نظر بودم و تمام این مسائل باعث می‌شوند تا کارهای بیشتری انجام دهم. می‌خواهم به کسانی که تردید داشتند نشان دهم انتخابم درست بوده است.

ملی‌پوش ایرانی تیم شارلوا که با به ثمر رساندن ۹ گل در فصل جاری ژوپیلر لیگ بلژیک یکی از برترین گلزنان رقابت‌ها است ادامه داد: این مسئله همیشه در ذهن من است که می‌خواهم هر روز پیشرفت کنم و دوست دارم آن را ببینم. به همین خاطر سخت کار می‌کنم. اهداف شخصی بلندپروازانه‌ای برای خودم در نظر گرفته‌ام. کار در شارلوا سخت‌تر می‌شود و ما باید بیشتر کار کنیم تا به پیروزی رسیم.

کاوه رضایی سپس با اشاره به نقش همسرش در موفقیت‌های اخیر او در فوتبال باشگاهی بلژیک گفت: او همه چیز را قربانی کرد تا به من در بلژیک بپیوندد و کمکم کند. به لطف حضورش می‌توانم تلاش صددرصدی‌ام را معطوف فوتبال کنم. اگر همسرم خودش را قربانی نمی‌کرد امروز در این جایگاهی که هستم نبودم و به این نتایج نمی‌رسیدم.

مهاجم شارلوا در واکنش به جدایی احتمالی در فصل نقل‌وانتقالات زمستانی اروپا و وجود پیشنهادهای متعدد بلژیکی و خارج از این کشور اظهار داشت: من تازه به بلژیک آمده‌ام و در آغاز ماجرایی در شارلوا هستم. تنها موضوعی که امروز برای من مهم است گلزنی و ادامه مسیر پیشرفت خواهد بود. اگر هم پیشنهادهایی وجود داشته باشند بستگی به باشگاه شارلوا دارد. باشگاه تجزیه و تحلیل خواهد کرد و سپس به یک راه‌حل فکر می‌کنیم.

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *