درست مانند جیمزباند و جنگ ستارگان، “Angry Birds” همچنان ادامه دارد. همانطور که معلوم است نسخه دیگری از این بازی بسیار محبوب عرضه شده و روز پنجشنبه ۲۲ دسامبر رسما بر روی سیستم عامل iOS راه اندازی خواهد شد. سبک بازی “Angry Birds” از ابتدای ارائه شدن متفاوت بوده و بر اساس بازی با تیرکمان کودکانه ساخته شده بود. اما با عرضه و راه اندازی خود بر روی گوشی های تلفن همراه پدیده ای بزرگ به جهان معرفی کرد که همواره در نسخه های پسین با جذب گیمرهای بیشتر این پیشرفت همه گیرتر شد.

در حال حاضر، به دور از نسخه های مشابه پیشین که به صورت بازی با تیرکمان کوچک پرندگان خشمگین را نشانه گرفته بودید بازی دیگری از نوع پازل و ماجراجویی ارائه داده خواهد شد. بنابراین، اگر طرفدار اینگونه بازی ها و از همه مهم تر Angry Birds معروف هستید “Angry Birds Blast” را از دست ندهید.

Angry birds blastدر بازی Angry Birds Blast پرندگان خشمگین به دست خوک های بدجنس در بادکنک های رنگارنگ اسیر شده اند. و شما به عنوان یک گیمر باید حداقل سه بادکنک مجاور همدیگر را که هم رنگ هستند را بترکانید. و البته باید عجله کنید! نباید بگذارید خوک ها با تخم مرغ ها املت درست کنند!

بازی مذکور بیش از ۲۵۰ سطح داشته و نهایت مهارت کسب شده تان در آن با سه ستاره ثبت می گردد. اگر گیمر روزانه باشید با ماموریت های روزمره Angry Birds Blast پاداش دریافت خواهید کرد. و همچنین از طریق اتصال به فیسبوک و به اشتراک گذاشتن بازی و مهارتتان با دوستانتان می توانید هم به چالش پرداخته و هم از آن ها کمک بگیرید.

البته شاید این بازی شما را به یاد Candy Crush Saga بیاندازد. به هر حال این سبک بازی ها جایگاهشان را به لطف همان Candy Crush Saga حفظ کرده و قادر به پیشرفت هستند.

از مزیت های این بازی آن است که از روز ۲۲ دسامبر در سراسر جهان به رایگان در اختیار گذاشته خواهد شد.

منبع : زوم تک

  • معرفی بازی موبایل Angry Birds Blast

    Candy Crush Saga را می‌توان یکی از موفق‌ترین و پر سودترین بازی های موبایل از زمان ظهور پلت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *