عنوان اکشن و نقش‌آفرینی Bastion سرانجام برای کنسول نسل هشتم مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان عرضه شد و Supergiant Games، سازنده‌ی آن، تجربه‌ی این بازی را برای افراد بیشتری و در جامعه‌ی ایکس‌باکس فراهم کرد. علاوه بر این، سازندگان با بازیکنان معامله‌ی خوبی کرده‌اند، به‌طوری که اگر نسخه‌ی ایکس‌باکس ۳۶۰ بازی Bastion را دارا باشید، قادر به دریافت آن برروی ایکس‌باکس وان به‌صورت رایگان و بدون هیچ هزینه‌ای خواهید بود.

دریافت رایگان Bastion برروی ایکس‌باکس وان، بسیار راحت است و فقط باید به ایکس‌باکس استور و حساب کاربری ایکس‌لایو خود که با آن نسخه‌ی ایکس‌باکس ۳۶۰ را خریداری کرده‌اید، مراجعه کرده و بازی را دانلود کنید. البته به یاد داشته باشید که این پیشنهاد ویژه، فقط برای مدت محدودی دایر خواهد بود و فقط تا ۱ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۱۲ دی ۱۳۹۵) فرصت باقی است و بعد از ۱۲ دی، باید ۱۵ دلار برای دریافت نسخه‌ی معمولی بازی هزینه کنید.

نسخه‌ی ایکس‌باکس وان Bastion نسبت به نسخه‌ی ایکس‌باکس ۳۶۰، شامل بهبوداتی نظیر رزولوشن افزایش یافته از ۷۲۰p به ۱۰۸۰p، اچیمونت‌های جدید و محتوای دانلودی Stranger’s Dream می‌شود.

Bastion شروع خوبی برای Supergiant Games بود که بعد از آن، این سازنده قادر به ارائه‌ی عنوان زیبای Transistor شد. Transistor که در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار داشت، به رایانه‌های شخصی و همچنین آی‌اواس نیز راه یافت. همچنین عنوان بعدی این استودیو، انحصاری پلی‌استیشن ۴ خواهد بود که Pyre نام دارد و قرار است تجربه‌ی متفاوتی باشد. در سال آینده یعنی ۲۰۱۷، شاهد عرضه‌ی Pyre قرار خواهیم بود، البته اگر تاخیری در انتشارش به وجود نیاید.

منبع : گیم فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *