امروز عنوان محبوب شرکت راک استار یعنی Bully به لیست عناوین قابل بازی نسل قبل ایکس‌باکس وان افزوده شد. تعداد عناوین پشتیبانی شد نسل قبل ایکس‌باکس وان هم‌اکنون به بیش از ۳۰۰ بازی رسیده است.

لیست عناوین پشتیبانی شده روزبه‌روز گسترده‌تر شده و امروز نیز شاهد اضافه شدن یکی از پردرخواست‌ترین عناوین ایکس‌باکس ۳۶۰ به عناوین پشتیبانی شده ایکس‌باکس وان هستیم. شما از هم‌اکنون می‌توانید Bully را برروی ایکس‌باکس وان تجربه نمایید. همچنین دو عنوان Catherine و Raskulls نیز به لیست عناوین پشتیبانی شده اضافه شدند. جهت تجربه این عناوین، درصورت دارا بودن دیسک آن را داخل کنسول گذاشته و بازی را دانلود کنید سپس می‌توانید به تجربه آن بپردازید. همچنین در صورت خرید دیجیتالی این عنوان به‌صورت خودکار در قسمت Ready to Install کنسول قرار گرفته و از آنجا شما می‌توانید بازی را دانلود کنید.

قابلیت پشتیبانی از عناوین نسل قبل در نوامبر ۲۰۱۵ به‌صورت عمومی در دسترس قرار گرفت و در نوامبر ۲۰۱۶ کاربران بیش از ۲۱۰ میلیون ساعت را صرف تجربه بازی‌های نسل هفتمی برروی ایکس‌باکس وان کرده‌اند.

در پایان بهتر است هرچه زودتر از هدیه ویژه مایکروسافت برای ۳۰۰ تایی شدن عناوین پشتیبانی شده نسل قبل استفاده کنید و Lost Odyssey را به رایگان دریافت نمایید.

منبع گیم فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *