خانه بازی اخبار KOEI TECMO عناوین آماده انتشار بسیاری را در سال 2017 خواهد داشت + جزییات

KOEI TECMO عناوین آماده انتشار بسیاری را در سال 2017 خواهد داشت + جزییات

0

Koei Tecmo که از جمله ناشران موفق کنونی دنیای گیم به حساب می‌آید، عرضه‌کننده عناوین موفق بسیاری در سال جاری بود. عناوینی همچون Attack on Titan، Berserk، Dead or Alive. اکنون به نظر می‌رسد که این استودیو نقشه‌های بزرگی برای سال 2017 در سر دارد.

به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Gametransfers آقای “هیساشی کوینیوما” (Hisashi Koinuma) که از مالکان این شرکت می‌باشد، طی مصاحبه‌ای اعلام کرده: “امسال ما عناوین بسیاری را برای کنسول‌های خانگی منتشر خواهیم کرد، همچنین شانس خود را بر روی سخت‌افزارهای جدید و گوشی‌ها امتحان خواهیم کرد. علاوه بر آن این‌ را هم باید بگویم که تحت هر شرایطی، من خود نیز باید تا حدودی در ساخت بازی‌ها دخالت داشته باشم، فعالیت به عنوان یک ناشر برای من کافی نیست.”

این کمپانی قبل‌تر پشتیبانی خود را از کنسول جدید نینتندو یعنی Switch اعلام کرده. بنابراین احتمالش زیاد است که منظور آقای کوینیوما از “سخت‌افزار جدید” همین کنسول باشد. البته احتمال آن هست که منظور او PlayStation 4 Pro و PlayStation VR هم بوده باشد.

از طرف دیگر کارگردان عنوان Toukiden 2 یعنی آقای “کازوتوشی سکیجوچی” (Kazutoshi Sekiguchi) هم اعلام کرده که وی و تیمش در حال کار بر روی یک عنوان جدید در این سری هستند. البته او تاکید کرده که آن‌ها تازه در مراحل اولیه کار خود هستند اما امیدوارند تا اواسط سال جاری بتوانند نمایشی از بازی را آماده کنند.

منیع پردیس گیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *