ناتی داگ اعلام کرد The Last of Us: Part 2 شما را در نقش شخصیت Elie قرار خواهد داد و مانند نسخه اول کنترل شخصیت Joel را بر عهده ندارید.

شب گذشته مراسم PlayStation Experience با نمایش اولین تریلر The Last of Us: Part II به پایان رسید. در آخرین دقایق تریلر، Eliee قسم می‌‌خورد همه را پیدا کند و بکشد گرچه مشخص نیست هدف او چه کسانی هستند. به همین ترتیب، از نیل دراکمن راجع به ماهیت آن افراد پرسیده شد. وی تایید کرد همانند محتوای دانلودی نسخه قبل یعنی Left Behind، شما در The Last of Us: Part 2 هم کنترل Elie را بر عهده خواهید داشت.

پس از آن، جزئیات بسیار کمی از تغییرات گیم‌پلی به اشتراک گذاشته شد. دراکمن این نکته را افزود نحوه تجربه بازی با Elie نسبت به Joel تفاوت دارد اما وی چیز خاصی را توضیح نداد.

او همچنین در رابطه با تفاوت‌های این دو نسخه صحبت کرد و گفت نسخه اول بازی راجع به عشق بین Elie و Joel بود اما Part 2 دقیقا “برعکس” خواهد بود و این بار داستان بازی در رابطه با تنفر است.

دراکمن همچنین تایید کرد گوستاوو سانتائولایا (Gustavo Santaolalla)، آهنگساز نسخه اول، برای کار برروی The Last of Us: Part 2 باز گشته است.

منبع : گیم فا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *