یکی از اتفاقات مهم صنعت بازی در سال جاری مایکروسافت Xbox One X است، این کنسول قدرتمند  ۵۰۰ دلاری در ماه نوامبر به بازار عرضه خواهد شد و این در حالی است که شرکت Ubisoft معتقد است که این محصول میتواند جهش بزرگی در صنعت بازی های ویدئوی ایجاد کند. Yves Guillemot مدیر عامل این شرکت در مصاحبه با گیم اسپات اعلام کرده است که Assassin’s Creed: Origins که مایکروسافت شریک تجاری آن محسوب میشود به خوبی از مزایای این کنسول استفاده کرده است.

 مایکروسافت Xbox One X

او ادامه داد که تمرکز مایکروسافت بر روی قدرت کنسول Xbox One X به جای موارد جانبی مانند Kinect قابل تحسین است. تصمیم این شرکت مبنی بر فروش Kinect به همراه Xbox One حرکتی انتقاد برانگیز بود که مایکروسافت در نهایت این دوربین حرکتی را از باندل این کنسول خارج کرد.

Guillemot گفته است که “ما و شرکت مایکروسافت قراردادی برای بازی Assassin’s Creed: Origins و استفاده کردن از مزایای این کنسول منعقد کرده ایم، ما این حرکت مایکروسافت را میپسندیم زیرا به جای وسیله ای مانند کینکت، صنعت این بار به دنبال قدرت بیشتر برای کنسول رفته است که خروجی آن هوش مصنوعی بهتر و بازی هایی در مجموع با کیفیت تر است.”

“ما به این موضوع علاقه مند هستیم زیرا معتقدیم صنعت به واسطه تجربیات بهتر رشد خواهد کرد و متقاضیان بیشتری پیدا خواهد کرد. ما باور داریم که پتانسیل خوبی وجود دارد و اگر مایکروسافت پشتیبانی مناسبی انجام دهد نتیجه خوبی هم خواهد داشت.”

Xbox One X در تاریخ ۷ نوامبر با قیمت ۵۰۰ دلار ارائه خواهد شد، هرچند که بعضی از تحلیگران معتقد هستند این مبلغ بسیار زیاد است و میتواند به قابلیت های این سیستم ضربه وارد کند. در این رابطه مایکروسافت همواره Xbox One X (که پیش از این به نام Project Scorpio شناخته میشد) را به عنوان نسخه Premium کنسول  Xbox One  معرفی میکند.

با توجه به سخنان Spencer پیش خرید این کنسول به زودی آغاز خواهد شد.

بازی سنتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *