به نظر می‌رسد که هنوز امیدی به نسخه رایانه‌شخصی Red Dead Redemption 2 وجود دارد و ممکن است به زودی شاهد معرفی این بازی برروی این پلتفرم باشیم.

Red Dead Redemption 2 یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌هایی است که بسیاری از بازی‌بازان منتظرش هستند و تأخیری که در عرضه این بازی اتفاق افتاد باعث ناامیدی و ناراحتی طرفداران شد. همانطور که می‌دانید، عرضه و انتشار این بازی از پاییز ۲۰۱۷ به سال ۲۰۱۸ موکول شد. اما موضوعی که امروز مد نظر ما است، این است که طبق گفته‌های راک‌استار و Take-Two این بازی فقط برروی پلتفرم‌های پلی‌اسیتشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد و هنوز خبری از نسخه رایانه‌شخصی این بازی نیست. به هر حال نسخه رایانه شخصی این بازی، چیزی است که بسیاری از طرفداران منتظرش هستند و هنوز هم صحبتی از آن به میان نیامده است اما به نظر می‌رسد که به‌زودی این شرایط تغییر پیدا خواهد کرد و ما شاهد جزئیاتی از نسخه رایانه‌شخصی این بازی خواهیم بود.

مدیرعامل Take-Two، استراوس زلنیک (Strauss Zelnick) به‌تازگی در جلسه‌ای که با سرمایه‌گذاران داشت اعلام کرد که آن‌ها به پلتفرم رایانه‌شخصی علاقه زیادی دارند و در حالی که وی وجود نسخه رایانه‌شخصی این بازی را نه تأیید کرد و نه تکذیب، اما صحبت‌هایش لحنی خوش‌بینانه داشت و به نظر می‌رسد که زمان زیادی تا معرفی نسخه رایانه‌شخصی این بازی باقی نمانده است و به‌زودی ما شاهد این اتفاق خواهیم بود.

البته Red Dead Redemption همیشه یک بازی انحصاری کنسولی بوده است و هیچ‌وقت تا به حال برای پلتفرم رایانه‌شخصی عرضه نشده است. به نظر می‌رسد عملکرد موفق نسخه‌های ۴ و ۵ بازی Grand Theft Auto، سازندگان را برای ساخت نسخه رایانه‌شخصی Red Dead Redemption 2 نیز ترغیب کرده است و در حال حاضر عرضه این بازی برروی رایانه‌شخصی موضوعی است که فقط به زمان نیاز دارد و طی هفته‌های آتی احتمالاً ما شاهد معرفی نسخه رایانه‌شخصی این بازی نیز خواهیم بود.

به هر حال احتمال رخ دادن هر اتفاقی وجود دارد. صحبت‌های Take-Two درمورد پلتفرم رایانه‌شخصی موضوعی است که شاید منجر به عرضه Red Dead Redemption 2 برروی این پلتفرم شود و ممکن است این اتفاق بسیار زودتر از چیزی که تصور می‌کنید رخ بدهد. به هر حال این موضوع در حال حاضر یک گمانه زنی است و ممکن است هیچ وقت چنین چیزی محقق نشود. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا سازندگان Red Dead Redemption 2 روال قبلی خود را ادامه می‌دهند و یا با شماره جدید این بازی، این رویه تغییر پیدا خواهد کرد و ما شاهد عرضه این بازی برروی پلتفرم رایانه‌شخصی نیز خواهیم بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

گیمفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *