خانه ورزش اخبار ورزش اولین جادوی قائدی با پیراهن آبی

اولین جادوی قائدی با پیراهن آبی

0
پیراهن آبی

اولین جادوی قائدی با پیراهن آبی

روزی که مهدی قائدی به استقلال پیوست، قرار بود پدیده این فصل تیم منصوریان باشد. رویایی که به حقیقت تبدیل نشد و او تا امروز، نه گلی زد نه توانست گلی بسازد. نمایش درخشان وینگرهای تیم شفر، قائدی را از ترکیب اصلی دورتر کرده بود اما او امروز با نمایشی رویایی، توانست اوضاع را کاملا به نفع خودش برگرداند.

قائدی امروز برای اولین بار، یک گل برای استقلال ساخت. در دقایق ابتدایی بازی، داور برخورد حمدی‌نژاد و قائدی را پنالتی گرفت تا برای اولین بار، ستاره بوشهری آبی‌ها پایه‌گذار گل آن‌ها باشد. حدود ۱۵ دقیقه بعد، قائدی نمایش خوبش را کامل کرد و با گرفتن یک اخراجی از حریف، باعث شد استقلالی‌ها کار راحتی برای برد داشته باشد و از دیگر مدعیان سهمیه که این هفته پیروز شدند، عقب نماند. او در ادامه مسابقه، پاس گل سوم را هم برای قربانی فرستاد تا دو گل ساخته و یک اخراجی هم از حریف بگیرد.

سه مساوی پیاپی و فقط یک گل زده، استقلالی‌ها را نگران کرده بود اما امروز نمایش فوق العاده قائدی در دقایق ابتدایی، هم دوباره این تیم را روی دور گلزنی انداخت و هم فرصت یک برد پرگل را برای تیم شفر فراهم کرد. بازیکنی که این بار، ثابت کرد فقط برای دریبل‌های نمایشی ساخته نشده و می‌تواند همان منجی باشد که اول فصل، استقلالی‌ها برای بیرون کشیدنش از چنگ رقیب جشن گرفتند.

تانی کال

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *