در Assassin’s Creed: Origins بازیکنان امکان اهلی کردن حیوانات وحشی به مانند کروکودیل، شیر، پلنگ و … را خواهند داشت.

در عنوان Assassin’s Creed: Origins بازیکنان قادر هستند تا در مبارزات خود از طبیعت وحشی مصر کمک بگیرند، از پرندگان بعنوان دیده‌بان گرفته تا کروکودیل که دوشادوش شما در نبردها خواهد جنگید. پروتاگونیست بازی Bayek، قادر است تا ارتباط مناسبی با حیوانات برقرار کند، و هنگامی که پای ماجراجویی‌های او به میان باشد می‌تواند از این مورد به نفع خود استفاده کند. در مصاحبه‌ای که اخیرا آقای اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail) کارگردان عنوان Assassin’s Creed: Origins با آخرین شماره از مجله پلی‌استیشن داشتند، در مورد نحوه اهلی کردن حیوانات جهت اجرای دستور بازیکنان توضیح دادند. آقای اسماعیل در مورد این ویژگی بیان کردند که:

اهلی کردن حیوانات فوق‌العاده است، به شخصه مدت‌زمان شگفت‌انگیزی را با این ویژگی سپری کردم. بگذارید داستان تجربه خودم را برایتان تعریف کنم: هنگامی که برروی این ویژگی کار می‌کردیم، من کروکودیلی را رام کردم، و به مکانی رفتم – این را هم اضافه کنم که کروکودیل‌ها بسیار موجودات کندی هستند، آن‌ها قادر نیستند تا سرعت خود را با شما تنظیم کنند. شیرها، پلنگ‌ها، کفتارها و سایر حیوان‌هایی از این قبیل این امکان را دارند، اما کروکودیل‌ها نه – بنابراین من فکر کردم که باگی در بازی رخ داده و یا اینکه من کروکودیل را گم کرده‌ام.

آقای اسماعیل به این نکته اشاره نمود، مدت‌زمانی که کروکودیل او را همراهی می‌کرد لحظات شگفت‌انگیزی را برایش رقم زده است.

به هر حال، من به بازی کردن ادامه دادم و سراغ انجام ماموریتی رفتم. در بین راه به کمپی برخوردم، در واقع برای خودم دردسر درست کردم. در حال مرگ بودم، سلامتی من در حداقل‌ترین حالت ممکن بود، و یک دفعه کروکودیل غول‌پیکر من از میان علفزارها به بیرون پرید و تعدادی از دشمنان را از پا درآورد. لحظه بسیار جذاب و لذت‌بخشی بود.

کروکودیل هیچ مشکلی با بودن در کنار Bayek ندارد اما به‌دلیل سرعت و پویایی کاراکتر بازی، کمی زمان خواهد برد تا بتواند خود را به نقطه مربوطه برساند. آقای اسماعیل اذعان کردند که حدودا “۱۵ دقیقه” طول کشید تا کروکودیل به من برسد، ولی در همان لحظه‌ای که رسید کار بسیار بزرگی انجام داد. آقای اسماعیل با بیان اینکه تقریبا همه حیوان‌های وحشی داخل بازی قابل رام کردن هستند، به سخنان خود پایان داد. با وجود طبیعت وحشی مصر بنظر می‌رسد ویژگی اهلی کردن حیوانات بسیار عجیب، گسترده و همچنین جذاب باشد.

عنوان Assassin’s Creed: Origins قرار است درتاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ (۵ آبان ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر گردد. بخش دیگری از صحبت‌های آقای اسماعیل با مجله پلی‌استیشن در مورد امکان غارت مقبره‌های داخل مصر بود، که می‌توانید این خبر را درگیمفا بخوانید.

گیمفا

insta-tanikal

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *