خانه ورزش اخبار ورزش برانکو در جلسه با کمال: بازیکن زیاد داریم!

برانکو در جلسه با کمال: بازیکن زیاد داریم!

0
برانکو در جلسه با کمال: بازیکن زیاد داریم!

کمال کامیابی‌نیا با توجه به شناختی که از برانکو دارد، تصور می‌کند با دوری که به دلیل مصدومیت از ترکیب تیم داشته، جایگاه خود را از دست داده است. از سوی دیگر عملکرد خوب محسن ربیع‌خواه و اعتقادی که برانکو همیشه به او داشته مزید بر علت شده تا کامیابی نیا بیش تر احساس نگرانی داشته باشد. اما در جلسه‌ای که در تمرین برگزار شد چه گذشت؟ خبرنگارانی که امروز در تمرین پرسپولیس حاضر بوده اند توانسته اند به محتوای صحبتهای برانکو ایوانکوویچ دست پیدا کنند.

برانکو در پاسخ به نگرانی‌‌‌های هافبک تیمش گفت: «من به تو اعتقاد زیادی دارم اما موضوع این است که این فصل برای رسیدن به ترکیب اصلی باید بجنگی. فصل گذشته شرایط بدی داشتیم و به دلیل کمبود بازیکن مجبور بودیم همیشه فقط از چند بازیکن ثابت استفاده کنیم. وقتی بازیکنی مصدوم می‌شد جانشینی نداشتیم اما حالا شرایط فرق کرده. تیمی که می خواهد قهرمان ایران و آسیا شود باید بازیکنان زیادی داشته باشد. پس باید این فصل برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت تیم باید بجنگی تا به آن برسی.»

اوضاع خوب بازیکن پرسپولیس در این فصل، باعث شده برانکو با بیشتری با بازیکنانش برخورد کند: «برو و فکر کن که با این شرایط می توانی در پرسپولیس به کارت ادامه بدهی یا نه؟ این را بدان من به شدت به تو اعتقاد دارم و توانایی‌هایت را می‌دانم. تو هم باید تلاشت را بیشتر کنی و از این پس هر بازیکنی آماده‌تر باشد راهی میدان خواهد شد.»

برنامه نود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *