خانه ورزش اخبار ورزش برانکو: تا زمانی که از قهرمانی مطمئن نشویم کوتاه نمی‌آییم

برانکو: تا زمانی که از قهرمانی مطمئن نشویم کوتاه نمی‌آییم

0

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل نفت ابراز رضایت کرد و گفت، پیروزی در این بازی به سه دلیل اهمیت داشته است.

به گزارش وبسایت نود ، برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل نفت تهران در نشست خبری گفت: قبل از هر چیزی به همه بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. پیروزی مقابل نفت برد خیلی خیلی مهمی برای ما بود. به سه دلیل می‌گویم که بازی امروز ما چقدر اهمیت داشت. اول اینکه حریف ما به فینال جام حذفی رسیده‌ و نشان داده است چقدر قدرتمند است. دلیل دوم اینکه آنها با خرید شهباززاده و تیموریان هم قدرتمندتر شده بودند. دلیل سوم هم این است که همیشه بعد از لیگ قهرمانان بازی‌های لیگ سنگین است.

به شاگردانم گفته بودم بازی آسانی نداریم
وی در ادامه افزود: شما دیدید سه تیم دیگر حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به جز استقلال خوزستان نتوانستند نتیجه خوبی بگیرند که دلیل آن هم خستگی بود. من دیروز به شما و امروز هم به بازیکنانم گفتم هرگز نباید فکر کنند بازی آسانی پیش‌رو داریم و باید با تمام توان‌شان مقابل نفت حاضر شوند تا برد خوب را به دست بیاورند. خوشبختانه این اتفاق رخ داد و من بار دیگر به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم و از هواداران که به تیم ما شور و نشاط دادند، تشکر می‌کنم.

برای برتری مقابل نفت خیلی صبور بودیم
برانکو با اشاره به ۱۰ نفره شدن تیم نفت در شروع بازی، یادآور شد: وقتی تیم حریف وقتی ۱۰ نفره شد، تیم ما را هم به هم ریخت و کارمان سخت‌تر شد، اما توانستیم با یک نفر بیشتر برتری خودمان را دیکته کنیم. خیلی صبور بودیم و دقت پاس‌های خود را بالا بردیم. با اینکه زمین کیفیت بدی داشت، اما توانستیم پیروز شویم. از همه بازیکنانم و هواداران که با حضور پرشورشان ما را تشویق کردند، تشکر می‌کنم.

تا زمانی که از قهرمانی مطمئن نشویم کوتاه نمی‌آییم
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال رقیب پرسپولیس برای قهرمانی است یا نه، اظهار داشت: ما کاری به اختلاف امتیاز نداریم و راه‌مان را ادامه می‌دهیم. کاری نداریم رقبا چند امتیاز با ما اختلاف دارند و راه‌مان را ادامه خواهیم داد. تا زمانی که مطمئن نشویم قهرمان می‌شویم، به این روند ادامه خواهیم داد و کوتاه نمی‌آییم.

نشستن روی نیمکت پرسپولیس باید برای علون‌زاده و کرملاچعب افتخار باشد
برانکو در خصوص اینکه فرصتی پیش آمد تا به بازیکنان جوانی چون علون‌زاده و کرملاچعب هم بازی برسد و آیا از عملکرد آنها رضایت دارد یا نه، گفت: طبیعی است که از عملکرد آنها راضی باشم، اما اینکه در آینده هم از آنها استفاده شود، معلوم نیست. بازیکنان پرسپولیس همه خوب هستند و این بازیکنان جوان هم توانایی خوبی دارند، اما نشستن روی نیمکت پرسپولیس هم باید برای آنها افتخار باشد.

مسئله رضاییان به باشگاه مربوط می‌شود
وی در واکنش به این مسئله که علی علیپور پس از درگیری در اردوی پرسپولیس در دبی به راحتی بخشیده شد و آیا رامین رضاییان هم به همین راحتی بخشیده خواهد شد یا نه، اظهار داشت: دیروز هم گفتم مسئله رضاییان به باشگاه مربوط می‌شود.

برنامه نود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *