خانه ورزش اخبار ورزش برانکو: وقتی فرصت‌ها را گل نکنید، می‌بازید اما ما نباختیم

برانکو: وقتی فرصت‌ها را گل نکنید، می‌بازید اما ما نباختیم

0
برانکو

برانکو: وقتی فرصت‌ها را گل نکنید، می‌بازید اما ما نباختیم

پرسپولیس در روزی که گسترش فولاد با تمام وجود برای متوقف کردن این تیم تلاش می کرد در دقیقه ۹۰ برد سه امتیازی و با ارزش خارج از خانه را از دست داد. در ادامه صحبت های برانکو در کنفرانس خبری پس از بازی با گسترش فولاد را می خوانید:

 

فرصت زیاد از دست می دهیم

از هواداران تشکر می‌کنم که تا آخرین لحظه ما را تشویق کردند و یار دوازدهم بودند. قانون همیشگی اتفاق افتاد و اگر این همه فرصت از دست بدهی باید ببازی. اما خوشبختامه با اراده بازیکنان نتیجه را نجات دادیم. اگر چه از نتیجه راضی نیستم اما خوشحالم نباختیم. این می تواند درس عبرت برای بازی های بعدی ما باشد. وقتی این همه فرصت از دست می‌دهید باید ببازید اما خوشحالم نباختیم.

 

محرمی مصدوم بود

صادق به خاطر ضعف بازی خارج نشد چون احساس درد در پایش داشت و نخواستیم مشکلش بیشتر شود. اگر سالم بود تعویضش نمی‌کردم. شاید به لحاط تاکتیکی ضعف هایی داشتیم. در بازی با سیاه جامگان هفت و امروز هشت موقعیت هدر دادیم. اتفاق سال پیش در حال تکرار شدن است اما خوشحالم تا آخر بازی فشار آوردیم. امیدوارم در بازی های بعدی موثر عمل کنیم.

 

مهاجم باید مادرزاد باشد

در مورد مهاجم‌ها باید بگویم مهاجم باید مادرزاد مهاجم باشد. دلمان می‌خواهد موقعیت زیادی ایجاد کنیم. برای هر مهاجمی بحرانی پیش می آید که گل نمی‌زند برای ما علیپور همچنان آقای گل است. در مورد شجاعت هم باید بگویم گل دقیقه پایانی نشان می‌دهد بازیکنان شجاعت لازم را دارند. در مورد ضعف منشا در گلزنی هم که زیاد راجع به آن حرف می زنند باید بگویم امسال از وحید امیری به عنوان مهاجم استفاده کردیم و او کاندیدای جایگزینی منشا است اما اتفاقاتی در تیم می‌افتد که مجبور می‌شویم تصمیم‌های دیگری بگیریم.

 

بن بست برابر اتوبوس

درباره تاکتیک پرسپولیس در بازی‌های بسته مثلا مقابل نفت بازهم می گویم  که شانس های زیادی داشتیم اما گل نشدن، مساله ای جداست. همیشه از جناحین حمله کردن راحت تر است. روش بازی ما است که تعادل ایجاد کنیم و از همه نقاط نفوذ کنیم. تکرار می‌کنم امروز حداقل ۸-۹ فرصت از دست دادیم و این‌ها حتما باید گل شود.

تانی کال

برنامه نود

برچسب‌ها
insta-tanikal

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *