خانه ورزش اخبار ورزش برنامه بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد

برنامه بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد

0
برنامه بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اعلام شد

قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ ساعت ۲۰:۳۰ پنج شنبه در شهر موناکو برگزار شد تا بزرگان فوتبال اروپا حریفان خود را بشناسند.

یوفا پس از پایان قرعه کشی و مشخص شدن هشت گروه رقابت ها برنامه بازی ها را اعلام کرد که براساس آن دور اول در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۲۱ و ۲۲ شهریور، دور دوم در روزهای ۴ و ۵ مهر، دور سوم در روزهای ۲۵ و ۲۶ مهر، دور چهارم در روزهای ۹ و ۱۰ آبان، دور پنجم در روزهای ۳۰ آبان و ۱ آذر و دور ششم هم در روزهای ۱۴ و ۱۵ آذر برگزار خواهند شد.

برنامه کامل بازی های دور گروهی در گروه های اول تا چهارم بدین شرح است:

دور اول 

سه شنبه ۲۱ شهریور

بنفیکا – زسکا مسکو

منچستریونایتد – بازل

بایرن مونیخ – اندرلخت

سلتیک – پاریسن ژرمن

چلسی – قره باغ

رم – اتلتیکو

بارسلونا – یوونتوس

المپیاکوس – اسپورتینگ لیسبون

دور دوم

چهارشنبه ۵ مهر

بازل – بنفیکا

زسکا مسکو – منچستریونایتد

پاریسن ژرمن – بایرن مونیخ

اندرلخت – سلتیک

اتلتیکو – چلسی

قره باغ – رم

اسپورتینگ – بارسلونا

یوونتوس – المپیاکوس

دور سوم

چهار شنبه ۲۶ مهر

زسکا مسکو – بازل

بنفیکا – منچستریونایتد

اندرلخت – پاریسن ژرمن

بایرن مونیخ – سلتیک

قره باغ – اتلتیکو

چلسی – رم

یوونتوس – اسپورتینگ

بارسلونا – المپیاکوس

دور چهارم

سه شنبه ۹ آبان

بازل – زسکا مسکو

منچستریونایتد – بنفیکا

پاریسن ژرمن – اندرلخت

سلتیک – بایرن مونیخ

اتلتیکو – قره باغ

رم – چلسی

اسپورتینگ – یوونتوس

المپیاکوس – بارسلونا

دور پنجم

چهارشنبه ۱ آذر

زسکا مسکو – بنفیکا

بازل – منچستریونایتد

اندرلخت – بایرن مونیخ

پاریسن ژرمن – سلتیک

قره باغ – چلسی

اتلتیکو – رم

یوونتوس – بارسلونا

اسپورتینگ – المپیاکوس

دور ششم 

سه شنبه ۱۴ آذر

بنفیکا – بازل

منچستریونایتد – زسکا مسکو

بایرن مونیخ – پاریسن ژرمن

سلتیک – اندرلخت

چلسی – اتلتیکو

رم – قره باغ

بارسلونا – اسپورتینگ

المپیاکوس – یوونتوس

برنامه کامل بازی های دور گروهی در گروه های پنجم تا هشتم بدین شرح است:

دور اول

چهارشنبه ۲۲ شهریور

ماریبور – اسپارتاک مسکو

لیورپول – سویا

فاینورد – منچسترسیتی

شاختار – ناپولی

لایپزیگ – موناکو

پورتو – بشیکتاش

رئال مادرید – آپوئل

تاتنهام – دورتموند

دور دوم

سه شنبه ۴ مهر

سویا – ماریبور

اسپارتاک مسکو – لیورپول

ناپولی – فاینورد

منچسترسیتی – شاختار

بشیکتاش – لایپزیگ

موناکو – پورتو

دورتموند – رئال مادرید

آپوئل – تاتنهام

دور سوم

سه شنبه ۲۵ مهر

اسپارتاک مسکو – سویا

ماریبور – لیورپول

منچسترسیتی – ناپولی

فاینورد – شاختار

موناکو – بشیکتاش

لایپزیگ – پورتو

آپوئل – دورتموند

رئال مادرید – تاتنهام

دور چهارم

چهارشنبه ۱۰ آبان

سویا – اسپارتاک مسکو

لیورپول – ماریبور

ناپولی – منچسترسیتی

شاختار – فاینورد

بشیکتاش – موناکو

پورتو – لایپزیگ

دورتموند – آپوئل

تاتنهام – رئال مادرید

دور پنجم

سه شنبه ۳۰ آبان

اسپارتاک مسکو – ماریبور

سویا – لیورپول

منچسترسیتی – فاینورد

ناپولی – شاختار

موناکو – لایپزیگ

بشیکتاش – پورتو

آپوئل – رئال مادرید

دورتموند – تاتنهام

دور ششم

چهارشنبه ۱۵ آذر

ماریبور – سویا

لیورپول – اسپارتاک مسکو

فاینورد – ناپولی

شاختار – منچسترسیتی

لایپزیگ – بشیکتاش

پورتو – موناکو

رئال مادرید – دورتموند

تاتنهام – اپوئل

 

برنامه نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *