اگر از دیدن عکس های بی شمار دونالد ترامپ (Donald Trump) در فضای مجاری کلافه شده‌اید، کافی‌ست با نصب افزونه Make America Kittens Again روی مرورگر کروم و تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه ، خود را برای همیشه از دست رییس جمهور منتخب مردم آمریکا نجات دهید. با گجت نیوز همراه باشید.

به‌نظر تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه جذاب‌تر از دنبال کردن مطالب سیاسی است

افزونه Make America Kittens Again که به‌تازگی برای مرورگر کروم توسعه داده شده، با شناسایی عکس های دونالد ترامپ می‌تواند آنها را به یک بچه گربه تبدیل کند. هرچند این افزونه روی شبکه های اجتماعی همچون توییتر و فیسبوک جواب نمی‌دهد اما امکان شناسایی آن در سایت‌های مختلفی همچون وال استریت ژورنال، نیویورک تایمز و بیزنس اینسایدر  وجود دارد.

البته تعداد عکس های بچه گربه در دیتابیس افزونه MAKA چندان متنوع نیست، اما احتمالا از دیدن عکس های ترامپ لذت‌تر بخش خواهد بود. موافقید؟

بهتر است نگاهی به عملکرد این افزونه جدید داشته باشیم:

پیدا کردن افزونه Make America Kittens Again در وب استور کروم (Chrome Web Store) کار سختی نخواهد بود. بعد از جستجو و رسیدن به این افزونه، کافی‌ست با زدن کلید Add در قسمت راست صفحه، آن را روی مرورگر خود نصب کنید. 

تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه

زمانی که شما وارد سایت‌های مختلف می‌شوید، تمامی عکس های دونالد ترامپ تبدیل به یک بچه گربه می‌شود. اینجا اخبار سیاسی خبرگزاری وال استریت است که شاید در نگاه اول بسیار خواب‌آور باشد!

تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه

این تصویر نیز مربوط به اخبار سیاسی سایت نیویورک تایمز است. برخی از این گربه‌ها بیدارند، برخی خوابند و بعضی از آنها هم در مورد خبر مورد نظر کنجکاو هستند. 

تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه

اما جالب‌ترین بخش در مورد این افزونه، جذاب کردن اخبار مربوط به دونالد ترامپ است. به‌گفته خبرگزاری هیل (The Hill)، کابینت ترامپ از تعداد زیادی بچه گربه ساخته شده که همه آنها تمایل به خوابیدن دارند! 

تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه

به نظر می‌رسد جلسه روز چهارشنبه ترامپ با بزرگان دنیای تکنولوژی در یک جعبه مقوایی انجام شده و مدیران نیز از این تصمیم ترامپ خوشحال نیستند. 

تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه

شاید تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه در این سایت کمی جذاب‌تر باشد.

تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه

چهره پیتر تیل (Peter Thiel) زمانی که به یک گربه تبدیل شده واقعا قابل ستایش است. 

تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه

به‌نظر بچه گربه‌هایی که بدون هیچ هدفی کنار یکدیگر نشسته‌اند، می‌خواهند معنای عنوان بالای سر خود را درک کنند.

تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه

احتمالا سیاست هیچ‌گاه به این زیبایی نباشد …

تبدیل تصاویر ترامپ به بچه گربه

منبع : گجت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *