تصاویر ال‌جی G7 با بریدگی بالای صفحه‌نمایش

هفته گذشته، ویدئویی از گوشی هوشمندی منسوب به ال‌جی جی ۷ نئو منتشر شد که شباهت زیادی به آیفون X دارد، این نسخه در واقع نمونه آزمایشی بود که در MWC 2018 به‌صورت خصوصی به نمایش درآمد. بسیاری از گوشی‌های اندرویدی در MWC 2018 از آیفون X تقلید کرده‌اند، ازجمله آن‌ها می‌توانیم به ایسوس ذن‌فون ۵ و پرچم‌دار بعدی هواوی، P20 اشاره‌ کنیم. با این تفاسیر باید دید که شرکت ال‌جی با توجه به ضرر و زیان‌های اخیر، چه تصمیمی برای عرضه جی ۷ خواهد گرفت و برای فروش بیشتر این اسمارت فون و تمایز آن با آیفون X چه ایده‌ای پیاده می‌کند.

اگر از طرفداران گوشی‌های هوشمند شرکت ال‌جی هستید و علاقه دارید پرچم‌دار بعدی را زودتر ببینید، باید نگاهی به رندرهای فاش شده بیندازید، این تصاویر بر اساس اطلاعات لو رفته از نمونه اولیه و آزمایشی جی ۷ در MWC 2018 عرضه‌ شده است.

با حذف بریدگی بالای صفحه‌نمایش و افزایش نسبت صفحه‌نمایش به بدنه، ال‌جی جی ۷ صفحه‌نمایشی بزرگ‌تر خواهد داشت ولی در رندرها صفحه‌نمایش از بدنه فاصله دارد و بریدگی بالای صفحه‌نمایش لحاظ شده است.

اندازه صفحه‌نمایش گلکسی S9، با آیفون X برابر بوده ولی نسبت صفحه‌نمایش S9 نسبت به بدنه بیشتر است و به همین دلیل S9 صفحه‌نمایشی بزرگ‌تر دارد، اگر ال‌جی در نسخه نهایی این نکته را لحاظ کند، صفحه‌نمایشی بزرگ‌تر خواهد داشت.

ال‌جی قصد دارد تا از رقیب جدی خود، سامسونگ جلوتر بیفتد و به کپی کردن اسمارت فون‌های سامسونگ متهم نشود، ولی از سوی دیگر اگر ال‌جی، گوشی هوشمندی شبیه به آیفون X عرضه کند، سرنوشتی شبیه به سایر اندرویدی‌ها پیدا می‌کند که به کپی‌برداری از اپل متهم شده‌اند.

تانی کال

برگرفته از PHONEARENA

آی تی رسان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *