خانه تکنولوژی اخبار تعریفی جدید از تقویم؛ معرفی اپلیکیشن تسکوک

تعریفی جدید از تقویم؛ معرفی اپلیکیشن تسکوک

0

اگر به دنبال تقویمی کامل با امکانات فراوان هستید که بتوانید در آن کارهایتان را هم به سادگی برنامه‌ریزی کنید، ما به شما اپلیکیشن تسکوک را پیشنهاد می‌کنیم. اپلیکیشن تسکوک روش جدیدی را برای نمایش برنامه‌ریزی کارها روی گوشی‌های هوشمند اندرویدی طراحی کرده که از تصور ذهنی انسان‌ها از زمان گرفته شده است. در اپلیکیشن تسکوک تمام یادآوری‌ها، برنامه‌ها و رویدادهای شما دور یک ساعت دیوار نمایش داده می‌شوند. این شیوه کمک می‌کند کارهایتان را سریع‌تر برنامه‌ریزی و به شکلی بهینه‌تر مدیریت کنید. در کنار این رابط کاربری زیبا و ساده، همچنین می‌توانید برای برنامه‌های خود دسته‌بندی تعیین کنید، توضیحات متنی و صوتی به آن‌ها بیفزایید، زمان هشدار برای آن‌ها در نظر بگیرید و برنامه‌های هفتگی و ماهانه‌ی خود را تنظیم کنید.

یکی از ویژگی‌های کلیدی اپلیکیشن تسکوک، قابلیت همگام شدن آن با سایر اپلیکیشن‌های تقویم گوشی‌های هوشمند است. برای مثال می‌توانید با انتخاب تقویم گوگل به عنوان تقویم پیش‌فرض، برنامه‌های جدید خود را با آن همگام کنید. بدین ترتیب قادر خواهید علاوه بر مشاهده کردن برنامه‌های خود در سایر اپلیکیشن‌های تقویم، از هر جایی و با هر گجتی به برنامه‌های خود دسترسی داشته باشید و حتی آن‌ها را ویرایش یا حذف کنید.

در اپلیکیشن تسکوک تمام این امکانات در قالب یک تقویم کامل و زیبا در اختیار شما قرار می‌گیرد. برنامه‌هایی که تنظیم می‌کنید به صورت دایره‌ای برای روزهای مختلف یک ماه نمایش داده می‌شوند و با دو بار ضربه زدن روی هر روز می‌توانید به صفحه‌ی برنامه‌ریزی آن روز وارد شوید. طبیعی است که تسکوک امکانات اصلی دیگری مانند نمایش مناسبت‌ها، اوقات شرعی، پخش اذان، تبدیل تاریخ و نمایش اعلان تاریخ را هم در اختیار شما قرار می‌دهد.

اپلیکیشن تسکوک نوآوری‌های جالب دیگری هم دارد. بخشی به نام اسطرلاب در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده که حس جدیدی از انتخاب تاریخ را به کاربر منتقل می‌کند. در این تقویم دایره‌ای عجیب که میراثی از اجداد ما است، می‌توانید به سادگی به هر روزی از سال دسترسی داشته باشید. بنا بر اعلام سازندگان تسکوک، نوآوری‌ها و امکانات جدید بیشتری هم در آینده به این اپلیکیشن افزوده خواهد شد. از جمله این که ممکن است در آینده شاهد راه‌اندازی یک شبکه‌ی اجتماعی مبتنی بر رویدادها در بستر تسکوک باشیم.

دانلود از کافه بازار

‌‌‌‌منبع دی جی کالا مک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *