خانه ورزش اخبار ورزش جانشین رضائیان در باشگاه ملوان انتخاب شد

جانشین رضائیان در باشگاه ملوان انتخاب شد

0
جانشین رضائیان در باشگاه ملوان انتخاب شد

به نقل از سایت رسمی باشگاه ملوان؛ پس از استعفای مسعود رضاییان از مدیرعاملی باشگاه ملوان که ٢ هفته قبل و به صورت کتبی در اختیار مدیران باشگاه قرار گرفته بود، صبح امروز(جمعه) اعضای هیات مدیره در بندرانزلی و به ریاست دکتر احمد دنیامالی جلسه ای مهم برگزار کردند تا درباره مدیریت عامل باشگاه تعیین و تکلیف کنند. سخنگوی باشگاه ملوان بندرانزلی با اشاره به مطلب فوق گفت: (مهندس رضاییان از چند هفته قبل استعفای خود را در اختیار اعضای هیات مدیره قرارداده بود و تاکید داشت تا بسته شدن تیم، اغاز رقابت‌های لیگ و تعیین مدیرعامل جدید به کارش دهد که همین اتفاق نیز رخ داد. در این جلسه امروز (جمعه) اعضای هیات مدیره ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات اقای رضاییان با استعفای ایشان موافق کردند.)

یکی از بخش‌های جلسه امروز اعضای هیات مدیره باشگاه ملوان انتخاب مدیرعامل جدید بود که اعضا به اتفاق ارا دکتر مهران نصیری را به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه انتخاب کردند.
ناخدا اذرگون ضمن تایید این خبر گفت: (دکتر مهران نصیری یکی از جوانان تحصیلکرده بندرانزلی و مورد قبول خانواده ملوان است که ضمن تحصیل در حوزه مدیریت ورزش، از سابقه حضور در تیم های پایه ای ملوان نیز برخوردار است و اعضای هیات مدیره تصمیم گرفت فرصت را در اختیار جوانان بومی قرار دهد که از فاکتورهای لازم جهت تصدی چنین پستی برخوردار هستند).
شایان ذکر است؛ مهران نصیری چهره‌ای دانشگاهی محسوب می شود و پیش از اینکه به عنوان سرپرست مدیرعاملی باشگاه ملوان انتخاب شود، به عنوان معاون اکادمی در باشگاه ملوان و عضو هیات علمی و استاد در دانشگاه مشغول به فعالیت بود.
سخنگوی باشگاه ملوان اظهار داشت: (سرپرست جدید مدیرعاملی باشگاه دور از خانواده ملوان نیستند و به دلیل حضور در اکادمی و کارهای پژوهشی که در باشگاه داشته اند و تقریبا از شناخت مناسبی برخوردار هستند و ما امیدواریم که در سمت جدید نیز موفق باشند و پاسخ مناسبی برای اعتماد هیات مدیره باشگاه داشته باشند.)
گفتنی است؛ علیرضا کاویانی (سرپرست تیم ملوان) نیز حضور پیدا داشت و گزارشی از شرایط اماده سازی، اردوهای برگزار شده، شرایط بازیکنان و کادرفنی و همچنین برنامه های اینده تیم گزارشاتی به اعضای هیات مدیره باشگاه ارائه کرد.

برنامه نود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *